Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
14 października 2015

3 gole w 2 minuty. 7:0 z młodzieżą z Sosnowca

3 gole w 2 minuty. 7:0 z młodzieżą z Sosnowca
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

JKH GKS Jastrzębie wygrał z drużyną SMS-u U20 Sosnowiec 7:0. Sosnowiczanie dzielnie bronili się do drugiej odsłony. Pierwsza bramka dla JKH padła dopiero w 28. minucie.

Pierwsza tercja meczu nie była porywająca. Hokeiści z Sosnowca bronili się dzielnie i nie ułatwiali gry jastrzębianom. Podopieczni Roberta Kalabera pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 28. minucie. Jej autorem był Leszek Laszkiewicz.

- My zaczęliśmy katastrofalnie. Liczyliśmy chyba na ładne gole do pustej bramki. W szatni padło kilka mocnych słów i w końcu zaczęliśmy strzelać. Zagraliśmy dużo prościej i to się opłaciło - mówi trener JKH, Robert Kalaber.

Gol przełamał nieskuteczną passę hokeistów JKH. W ciągu dwóch minut jastrzębianie strzelili jeszcze trzy gole - do bramki trafiali Stantien, Laszkiewicz i Jaworski. W trzeciej tercji gole zdobywali jeszcze Juraj Petro, Kamil Świerski i wracający na lód Richard Bordowski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ktos14.10.2015 20:58

Gratulacje panowie