Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
12 listopada 2015

Kalendarze z zawodnikami JKH już do kupienia

Kalendarze z zawodnikami JKH już do kupienia

Kibice JKH GKS Jastrzębie mogą już kupić z kalendarz z zawodnikami ulubionej drużyny. Koszt dużego kalendarza to 25 zł, a małego 5 zł.

Na stronach dużego kalendarza (A3) znalazły się zdjęcia dwunastu zawodników, trenera drużny oraz zdjęcie całej drużyny. Na mniejszym, jednostronnym kalendarzu widnieje logo klubu. Kalendarze można kupić w biurze klubu (na lodowisku) w godzinach 8:00-14:00. Ilość jest ograniczona.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
do przemek 12.11.2015 15:56

Biuro klubu jest tam gdzie główne wejscie , przy pierwszym wejsciu jest podjazd dla wózków tam jest zawsze otwarte wejcie potem w srodku za wypozyczalnią łyżew w prawo i cały czas prosto , po prawej bedą brązowe drzwi opisane biuro klubu. Pozdrawiam, mam nadzieje że pomogłem ;)

Przemek 30 lat 12.11.2015 14:13

A na jakiej ulicy znajduje się i dokładny adres i czy tez ta mogą się dostać osoby niepełnosprawne - które poruszają się na wózkach inwalidzkich czy dostaną się do tego Biuro tego Klubu ? Bardzo mi zależy na kupnie takiego kalendarzu na 2016 roku i proszę o odpowiedz Państwa na moje pytanie , które zadałem wyżej