Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 stycznia 2016

Trenerzy GKS-u podpisali nowe kontrakty

Trenerzy GKS-u podpisali nowe kontrakty
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Grzegorz Łukasik, Robert Zapała i Damian Zawierucha podpisali w czwartek nowe kontrakty z GKS-em 1962 Jastrzębie. Umowy zostały podpisane na rok - do czerwca 2017 roku.

- Cieszymy się bardzo z tego fakt. Nasza współpraca układa się doskonale i wiążemy z trenerami duże nadzieje. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby szkoleniowcom zapewnić jeszcze lepsze warunki do pracy - mówi Robert Kurzacz, wiceprezes klubu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
A13.01.2016 23:04

Na 130-kilometrowy wyjazd do czeskiego Ołomuńca na sparing wybrało się Nas 55 osób. Nie wiem czy Wy taką liczbę wyjazdową uzyskacie w Ekstraklasie na wyjeździe, na polskim terenie.

OW13.01.2016 12:53

Dla kogo gracie, jak wy już kibiców nie macie