Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
11 maja 2016

Wzmocnienie Jastrzębskiego. Nowym graczem Lukas Kampa

Wzmocnienie Jastrzębskiego. Nowym graczem Lukas Kampa
fot. FIVB

Lukas Kampa, najlepszy rozgrywający mistrzostw świata w 2014 roku, zagra w najbliższym sezonie w Jastrzębskim Węglu. Reprezentant Niemiec to jeden z najlepszych graczy na swojej pozycji w Europie

30-letni siatkarz ma za sobą występy w włoskiej Serie A1 oraz rosyjskiej Superlidze. Z niemieckim VfB Friedrichshafen dwukrotnie wywalczył mistrza kraju, z Łokomotywem Charków mistrzostwo Ukrainy a z Biełogorie Biełgorodem sięgnął po Puchar Rosji. Dwa ostatnie lata grał w Cerrad Czarnych Radnom.

- Lukas Kampa jest rozgrywającym, który może wnieść pozytywną jakość do naszej gry i dobrze zastąpić „Miśkina”. Cieszę się, że zdołaliśmy pozyskać Lukasa – zawodnika z doświadczeniem z PlusLidze i bardzo utytułowanego na arenie międzynarodowej - mówi Mark Lebedew, trener Jastrzębskiego Węgla.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
milig18.05.2016 12:16

lepij

mili14.05.2016 18:29

nie lepij Pyola?