Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
2 czerwca 2016

Alarm bombowy w jastrzębskim sądzie

Alarm bombowy w jastrzębskim sądzie
fot. Google Maps

W czwartek rano do Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że podłoży bombę w budynku. Ostatecznie bomby nie znaleziono, a policja szuka teraz "żartownisia".

Około godziny 9:20 do sądu zadzwonił mężczyzna, mówiąc, że jeśli prokurator nie zmieni mu wyroku i będzie musiał iść do więzienia, podłoży w budynku sądu bombę. Zarządca budynku szybko ogłosił ewakuację i wezwał służby. Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i karetkę. Ładunku wybuchowego szukał specjalnie wyszkolony pies, ale nic nie znalazł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
767565508.06.2016 18:08

Zero tolerancji

Obiektyw03.06.2016 8:03

A ja prosze wystawic rachunek zartownisiowi za ewakuacje, odszkodowanie dla osob ktorym sprawy przepadly i ponownie beda musialy przyjechac do sadu, plus dodatkowe koszty wynikajace z niezapadlych wyrokow. Nastepnie zartownis powinien byc przykladnie ukarany i nazwisko do publicznej wiadomosci.
Zero tolerancji dla zartownisiow.

Basia02.06.2016 19:13

proszę żartownisia, aby tego typu telefony wykonywał od godziny 13.00 do 14.00.

trenny02.06.2016 12:41

Może to jakiś sygnał, żeby prokuratura i sądy wszystkich traktowały jednakowo, bez względu, czy ktoś jest bogaty, czy biedny, albo kimś znanym lub mało znanym. Tak to funkcjonuje w świecie cywilizowanym, a u nas niestety dalej równi i równiejsi !!!! Jeszcze w POlsce mało kto ma zaufanie do POlicji, prokuratury i sądów. Prosty przykład, Policjanci którzy strzelali do demonstrantów pod JSW celując w głowę, nie POniosą ŻADNYCH konsekwencji.

Makrela 02.06.2016 12:18

Fascynujące... Żeby robić newsa z takiego czegoś...