Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
7 czerwca 2016

Zawodnik JW chwali trenera: "Jeden z najlepszych"

Zawodnik JW chwali trenera: "Jeden z najlepszych"
fot. Jastrzębski Węgiel

Scott Touzinsky, nowy nabytek Jastrzębskiego Węgla chwali trenera Marka Lebedewa. - Mark Lebedew jest jednym z najlepszych trenerów w Europie - mówi. To właśnie był powód dla którego Amerykanin zdecydował się na grę w jastrzębskim klubie.

34-letni siatkarz miał już okazję współpracować z trenerem Lebedewem. Pierwszy raz spotkali się w belgijskim Euphony Asse Lennik, a później w niemieckim Berlin Recycling Volleys. Łącznie pracowali ze sobą sześć lat.

Z kolei Mark Lebedew chwali Scotta Touzinskiego. - Gdziekolwiek nie trafia, tam zawsze przyciąga sukcesy - mówi trener JW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!