Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
18 sierpnia 2016

Tragedia na Kaszubskiej. Znaleziono zwęglone ciało kobiety

Tragedia na Kaszubskiej. Znaleziono zwęglone ciało kobiety
fot. KM PSP Jastrzębie-Zdrój

W czwartek rano w jednym z mieszkań na ulicy Kaszubskiej doszło do pożaru. Strażakom udało się ugasić pożar, ale w mieszkaniu znaleziono zwłoki kobiety. To 72-latka.

Ogień pojawił się w czwartek przed południuem w mieszkaniu na parterze, w którym mieszkała 72-letnia lokatorka. Osoba telefonująca do straży pożarnej zgłosiła zadymienie klatki schodowej. Okazało się jednak, że sytuacja jest poważna. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy strażaków. Po wejściu do mocno zadymionego mieszkania strażacy natrafili na częściowo zwęglone ciało starszej kobiety.

Na łóżku znaleziono poduszkę elektryczną. Najprawdopodobniej to jej zwarcie było przyczyną pojawienia się pożaru. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśni sekcja zwłok.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!