Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
22 sierpnia 2016

Deszcz znowu dał się we znaki. Wiele ulic zalanych

Deszcz znowu dał się we znaki. Wiele ulic zalanych
fot. facebook.com/drogionline

Intensywne opady deszczu, które miały miejsce w niedzielę utrudniały życie kierowcom. Wiele ulic zostało zalanych. Woda tradycyjnie pojawiła się m.in. na odcinku alei Piłsudskiego w kierunku Pszczyńskiej.

Zalane były m.in. aleja Piłsudskiego, ulica Wiejskiej, Mazowiecka czy Pszczyńska (w okolicach Ronda Dolnego). Dużo wody pojawiło się również na wielu parkingach, m.in. przy ulicy Turystycznej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ? Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ?

Woda w basenie będzie cieplejsza Woda w basenie będzie cieplejsza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość23.08.2016 8:17

Gościu, szkody górnicze są, ale problemy wynikają z nieprawidłowo wykonanych instalacji. Są tereny, gdzie występują trzęsienia ziemi , a infrastruktura pozostaje bez uszkodzeń. Można wybudować most odporny na trzęsienie ziemi, a nie można zrobić odpływu wody? zresztą to jest okolica znana z cudów, z jednej strony wypłacane są odszkodowania za szkody górnicze, a jednocześnie za te pieniądze, w tych samych miejscach budowane są nowe domy. Były duże deszcze więc właściciele domów przy Olszowej, mogli też tradycyjnie opróżnić szamba.

Gość23.08.2016 1:29

Szkody górnicze teren się zapada, przez następne dziesięć lat w tym miejscu będą takie problemy.
Mają zrobić nowy wjazd do Jastrzębie od Obwodnicy do ul Północnej na wysokości dworca PKS.

bolo23.08.2016 0:28

Brawo p. Hetman!!! Dbasz o swoje miasto jak nikt inny... Ehhh dobrze ze wybory tuz tuz...

daro22.08.2016 16:09

to jest dramat trochę większe opady i wszystko pozalewane. Dawniej tak nie było.

wyborca22.08.2016 11:09

Hetmanowa zamiast organizowania pikników i grillowania niech zajmie się kanalizacją deszczową, firmami wywożącymi śmieci oraz pracownikami urzędu. Ona się lansuje a oni się obijają. Ile i komu wydała za swojego bytowania na czyszczenie kanalizacji deszczowej???

Gość22.08.2016 7:53

Kto odpowiada za remonty i infrastrukturę w mieście? Deszczówka nie jest czyszczona, a ta przed blokami służy głównie firmom remontowy do pozbywania się resztek farb i pozostałości po myciu narzędzi.