Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
19 listopada 2016

JKH GKS Jastrzębie gromi rywali z Bytomia

JKH GKS Jastrzębie gromi rywali z Bytomia
fot. jkh.pl

Jastrzębianie wygrywają na Jastorze. W meczu z drużyną z Bytomia zdobywają cztery bramki, sami nie tracąc ani jednej. Nasz drużyna nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w walce o wejście do sześciu najlepszych zespołów ligi. 

To był bardzo ważny mecz w walce o czołową szóstkę. Zarówno zawodnicy JKH GKS, jak i TMH Tempish Polonia Bytom zdawali sobie z tego sprawę, dlatego mocno bronili dostępu do swojej bramki. Groźniejsza sytuacja pojawiła się pod koniec pierwszej tercji.  Zaatakowali bytomianie, ale bramkarz JKH wykazał się świetną obroną.  W 18. minucie po akcji Marka Charvata padł punkt dla JKH. Ta część meczu mogła zakończyć się jeszcze jedną bramką dla naszych, ale tym razem Tomasz Witkowski uratował drużynę z Bytomia od straty.

Druga odsłona to również wyrównana gra obu drużyn. Gorąco zrobiło się na tafli, kiedy w 27. minucie głową zaatakował Dmytro Demjaniuk, za co znalazł się w boksie kar. Potem można było zobaczyć piękny rajd Tomasza Kominka, zakończony celnym uderzeniem Jana Latali. Polonia stanęła przed okazją zdobycia bramki, jednak rzut karnego nie potrafił wykorzystać Błażej Salamon.

Jastrzębianie nadal atakowali i zdobyli jeszcze dwie bramki.   W 34. minucie Kamil Świerski podaje do Radosława Nalewajki, a ten strzela bezbłędnie. Kolejny punkt zdobywa Leszek Laszkiewicz.  W ostatniej części spotkania do boju ruszyli bytomianie. Jednak świetnie w tym dniu bronił jastrzębski bramkarz Tomasz Fuczik. Mecz zakończył się wynikiem 4:0 dla naszych, a mało brakowało, aby na sam koniec zdobyć piąta bramkę.

JKH GKS JASTRZĘBIE - TMH TEMPISH POLONIA BYTOM 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
1:0 - 17:59 - Tomasz Kominek - Marek Charvat
2:0 - 27:27 - Jan Latal - Tomasz Kominek (5/4)
3:0 - 33:27 - Radosław Nalewajka - Kamil Świerski
4:0 - 36:15 - Leszek Laszkiewicz - Łukasz Nalewajka, Dominik Paś (5/4)

JKH GKS Jastrzębie: Fuczik (Zabolotny) - Peslar, Kubesz, Laszkiewicz, Paś, Ł. Nalewajka - Latal, Charvat, R. Nalewajka, Kulas, Kominek - Gimiński, Bigos, Pelaczyk, Wróbel, Świerski - Chorążyczewski, Bichta, Kącki, Bryk.

TMH Tempish Polonia Bytom: Witkowski (Zdanowicz) - Cunik, Dikis, Bordowski, Kartoszkin, Danieluk - Wanacki, Augustkalns, Kozłowski, Słodczyk, Salamon - Owczarek, Pastryk, Demjaniuk, Krzemień, Przygodzki - Działo, Stępień, Dybaś, Filip, Wąsiński.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!