Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
26 listopada 2016

Samochód dachował na ulicy Pszczyńskiej

Samochód dachował na ulicy Pszczyńskiej
fot. drogionline / facebook.com

Do niebezpiecznego dachowania doszło w sobotę, 26 listopada, na granicy Jastrzębia i Pawłowic, na ulicy Pszczyńskiej. Nam miejsce natychmiast udał się patrol policji oraz straży pożarnej. 

Około godziny 20:00. dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie o dachowaniu samochodu na ul. Pszczyńskiej. Na miejsce niezwłocznie udali się mundurowi. Powiadomiono również Państwową Straż Pożarną.

- Po przybyciu na miejsce okazało się, że samochód wypadł z drogi. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Strażacy przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i usuwania samochodu z pobocza - informuje Państwowa Straż Pożarna w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość28.11.2016 12:11

Co się dziwić miał remonstrację SWD

Borneo28.11.2016 12:08

Ten zakręt będzie zakrętem śmierci ... zrobiony pod kątem wyrzucania z drogi ... popada śnieg zrobi się lód i zobaczycie co sie tam bedzie działo ...

Jurkiel27.11.2016 19:21

Do Doświadczenie - Twoja teoria się nie sprawdzi, na zdjęciu wypasiona terenówka, na OC kasa jest, na AC raczej też, auto w rowie, ale kierowca będzie jeździł nadal. Podwyżka OC - cha cha cha - jak to napisałeś wyeliminuje raczej Doświadczonych - za to mniej zamożnych. Może i Ciebie ;)

Doświadczenie27.11.2016 14:05

Jechał wolno i ostrożnie? aż tu nagle poślizg i wyleciał drogi. Ci którzy nie potrafią jeździć w trudniejszych warunkach powinien być zakaz posługiwania się samochodem. To niedługo wejdzie w życie. Właśnie PiS zwalając na firmy ubezpieczeniowe podniósł opłaty OC. Tych, których nie będzie stać na zapłacenie co rocznego haraczu o wartości auta przestaną jeździć. Cha, cha, cha !

krzych26.11.2016 22:16

Jechał pewnie na pamięć, a tu niespodzianka bo zmieniono drogę