Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
26 listopada 2016

Samochód dachował na ulicy Pszczyńskiej

Samochód dachował na ulicy Pszczyńskiej
fot. drogionline / facebook.com

Do niebezpiecznego dachowania doszło w sobotę, 26 listopada, na granicy Jastrzębia i Pawłowic, na ulicy Pszczyńskiej. Nam miejsce natychmiast udał się patrol policji oraz straży pożarnej. 

Około godziny 20:00. dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju otrzymał zgłoszenie o dachowaniu samochodu na ul. Pszczyńskiej. Na miejsce niezwłocznie udali się mundurowi. Powiadomiono również Państwową Straż Pożarną.

- Po przybyciu na miejsce okazało się, że samochód wypadł z drogi. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Strażacy przystąpili do zabezpieczenia miejsca zdarzenia i usuwania samochodu z pobocza - informuje Państwowa Straż Pożarna w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość28.11.2016 12:11

Co się dziwić miał remonstrację SWD

Borneo28.11.2016 12:08

Ten zakręt będzie zakrętem śmierci ... zrobiony pod kątem wyrzucania z drogi ... popada śnieg zrobi się lód i zobaczycie co sie tam bedzie działo ...

Jurkiel27.11.2016 19:21

Do Doświadczenie - Twoja teoria się nie sprawdzi, na zdjęciu wypasiona terenówka, na OC kasa jest, na AC raczej też, auto w rowie, ale kierowca będzie jeździł nadal. Podwyżka OC - cha cha cha - jak to napisałeś wyeliminuje raczej Doświadczonych - za to mniej zamożnych. Może i Ciebie ;)

Doświadczenie27.11.2016 14:05

Jechał wolno i ostrożnie? aż tu nagle poślizg i wyleciał drogi. Ci którzy nie potrafią jeździć w trudniejszych warunkach powinien być zakaz posługiwania się samochodem. To niedługo wejdzie w życie. Właśnie PiS zwalając na firmy ubezpieczeniowe podniósł opłaty OC. Tych, których nie będzie stać na zapłacenie co rocznego haraczu o wartości auta przestaną jeździć. Cha, cha, cha !

krzych26.11.2016 22:16

Jechał pewnie na pamięć, a tu niespodzianka bo zmieniono drogę