Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 stycznia 2017

Wnuczek ukradł biżuterie dwóm swoim babciom

Wnuczek ukradł biżuterie dwóm swoim babciom
fot. pixabay

17-letni mieszkaniec Jastrzębia postanowił się wzbogacić okradając swoje  dwie  babcie. Policja namierzyła nastoletniego złodzieja, teraz grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. 

„Pomysłowy” wnuczek po raz pierwszy okradł babcię podczas Świąt Bożego Narodzenia. Ponownie wyciągnął rękę po babciną biżuterię, drugiej babci, w ubiegłym tygodniu. Skradziony łup ukrył w lesie.

 - Do pierwszej kradzieży doszło w Święta Bożego Narodzenia. 17-latek skradł złote kolczyki, które jego babcia przechowywała w szkatułce podczas rodzinnego spotkania. Kiedy kobieta zorientowała się, że biżuteria zniknęła i poinformowała o tym rodziców wnuka, nastolatek przestraszył się mogących paść na niego podejrzeń i ukrył złoto w lesie. W podobny sposób postąpił także podczas drugiej kradzieży, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu. Wykorzystując moment, w którym druga babcia przebywała w domu jego rodziców, zabrał z torebki klucze do jej mieszkania, po czym pod nieobecność kobiety poszedł tam i skradł wartą 10 tysięcy złotych biżuterię. Również i w tym wypadku nastolatek schował łup w doskonale już sobie znanym miejscu, w lesie. Zatrzymany 17-latek przyznał się do kradzieży i wskazał policjantom miejsce, gdzie ukrył złoto. Kosztowności wróciły już do właścicielek - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
mysz23.01.2017 13:53

co sobie wychowali to mają.Czyja to wina????

Gość23.01.2017 13:25

Ancychryst nie wnuczek

typ23.01.2017 10:48

Miesiąc szukali lasu ci nowi wywiadowcy :)

babcia23.01.2017 9:43

Debil

Renia23.01.2017 9:31

Bezstresowo wychowany wnuczek współczuję ????

truda23.01.2017 8:49

Żałosne