Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
1 marca 2017

Siatkarki z SMS zwyciężyły w mistrzostwach

  • Siatkarki z SMS zwyciężyły w mistrzostwach
  • Siatkarki z SMS zwyciężyły w mistrzostwach
  • Siatkarki z SMS zwyciężyły w mistrzostwach
  • Siatkarki z SMS zwyciężyły w mistrzostwach
Więcej zdjęć:
fot. SMS

Na parkiecie Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego zostały rozegrane  Mistrzostwa Miasta Jastrzębia-Zdroju w siatkówce dziewcząt szkół gimnazjalnych. Chcoiaż atmosfera turnieju była koleżeńska to jednak zawodniczkitwardo rywalizowały podczas meczy. 

Mistrzostwa, które odbyły się 22 lutego, były jednocześnie zawodami powiatowymi umożliwiającymi awans najlepszej drużyny do kolejnych etapów (wojewódzkich i ogólnopolskich).Do zawodów zgłosiło się pięć gimnazjów z naszego miasta: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 6, Gimnazjum nr 9 oraz Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 10.

- Choć turniej przeprowadzono w bardzo miłej atmosferze sportowej rywalizacji, to jednak było widać ogrom pracy jaką wkładają uczennice ZSMS Jastrzębie w codzienne treningi na parkiecie siatkarskim. Dziękujemy wszystkim drużynom i ich nauczycielom - trenerom za udział w zawodach i walkę fair-play o każdy punkt - informuje Szkoła Mistrzostwa Sportowego.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce   - Gimnazjum nr 10 Mistrzostwa Sportowego.
2 miejsce  - Gimnazjum nr 6.
3 miejsce -  Gimnazjum nr 3.
4 miejsce - Gimnazjum nr 9.
5 miejsce - Gimnazjum nr 1.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!