Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
22 marca 2017

Nie zapłacił za taksówkę. Teraz grozi mu więzienie

Nie zapłacił za taksówkę. Teraz grozi mu więzienie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wsiadł do taksówki i kazał zawieźć się do Rybnika. Po dotarciu na miejsce stwierdził, że nie zapłaci za kurs, ponieważ nie ma pieniędzy. Klient „na gapę” poniesie teraz konsekwencje swojego postępowania. 

O pechowym kursie może mówić jeden z jastrzębskich taksówkarzy. Klient, który zamówił kurs do Rybnika okazał się niewypłacalny.

- O całym zajściu policjanci dowiedzieli się od kierowcy taksówki. Mężczyzna postanowił przywieźć klienta do komendy, kiedy ten nie zapłacił mu za kurs. Sprawcą interwencji okazał się 32-letni rybniczanin. Mężczyzna zamówił przejazd z Jastrzębia do Rybnika, a kiedy dotarł na miejsce stwierdził, że nie pokryje jego kosztów, gdyż nie ma pieniędzy. W rozmowie z policjantami 32-latek przyznał, że od początku wiedział, że nie stać go na taksówkę, ale liczył, że któryś ze znajomych uiści należną opłatę. Mężczyzna był pijany - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

 W związku z popełnionym wykroczeniem, mundurowi skierowali wniosek o ukaranie do sądu. 32-latkowi grozi wysoka grzywna, areszt lub ograniczenie wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
seboc22.03.2017 11:59

W zeszlym tygodniu dwaj podroznicy wracajacy z Holandii nie zaplacili i wowczas policja nie zrobila nic. Z okazji dnia wiosny dzielni policjanci stali sie pobudliwi?

erwin22.03.2017 9:24

To wstrząsające wydarzenie.

Smakosz kału22.03.2017 6:52

Co najmniej publiczna chłosta !!