Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
22 marca 2017

Nie zapłacił za taksówkę. Teraz grozi mu więzienie

Nie zapłacił za taksówkę. Teraz grozi mu więzienie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wsiadł do taksówki i kazał zawieźć się do Rybnika. Po dotarciu na miejsce stwierdził, że nie zapłaci za kurs, ponieważ nie ma pieniędzy. Klient „na gapę” poniesie teraz konsekwencje swojego postępowania. 

O pechowym kursie może mówić jeden z jastrzębskich taksówkarzy. Klient, który zamówił kurs do Rybnika okazał się niewypłacalny.

- O całym zajściu policjanci dowiedzieli się od kierowcy taksówki. Mężczyzna postanowił przywieźć klienta do komendy, kiedy ten nie zapłacił mu za kurs. Sprawcą interwencji okazał się 32-letni rybniczanin. Mężczyzna zamówił przejazd z Jastrzębia do Rybnika, a kiedy dotarł na miejsce stwierdził, że nie pokryje jego kosztów, gdyż nie ma pieniędzy. W rozmowie z policjantami 32-latek przyznał, że od początku wiedział, że nie stać go na taksówkę, ale liczył, że któryś ze znajomych uiści należną opłatę. Mężczyzna był pijany - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

 W związku z popełnionym wykroczeniem, mundurowi skierowali wniosek o ukaranie do sądu. 32-latkowi grozi wysoka grzywna, areszt lub ograniczenie wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
seboc22.03.2017 11:59

W zeszlym tygodniu dwaj podroznicy wracajacy z Holandii nie zaplacili i wowczas policja nie zrobila nic. Z okazji dnia wiosny dzielni policjanci stali sie pobudliwi?

erwin22.03.2017 9:24

To wstrząsające wydarzenie.

Smakosz kału22.03.2017 6:52

Co najmniej publiczna chłosta !!