Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 kwietnia 2017

Kolejna dwujęzyczna podstawówka z angielskim

Kolejna dwujęzyczna podstawówka z angielskim
fot. SP4 / facebook.com

Niedawno informowaliśmy o tym, że w SP nr 4, w dzielnicy Zdrój, zostaną uruchomione klasy dwujęzyczne z językiem angielskim. Nie jest to jedyna tego typu szkoła w mieście. Także w SP nr 19 zostaną otwarte podobne klasy. 

Zainteresowanie rodziców, aby dzieci uczęszczały do ostatnich klas szkół podstawowych (siódmej i ósmej) z językiem w angielskim, w którym będą nauczane niektóre przedmioty, jest duże. Także w Szkole Podstawowej nr 19 można zapisać uczniów do takich klas. Warunkiem jest pomyślne przejście testu predyspozycji językowych - pisemny i ustny. Zainteresowani rodzicie wszelkie informację mogą uzyskać w sekretariatach szkół. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ferie w szkole mogą być ciekawe Ferie w szkole mogą być ciekawe

Młodzi uczą się języków obcych Młodzi uczą się języków obcych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
pedagog22.04.2017 10:18

Moje dzieci wybierają SP 4. Tam jest dobrze przygotowana kadra.