Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
12 maja 2017

Pijany ojciec z niemowlakiem chciał kupić wódkę

Pijany ojciec z niemowlakiem chciał kupić wódkę

Ojciec mający w organizmie blisko 3 promile "opiekował" się swoim niespełna 8-miesięcznym synem. Nieodpowiedzialny 42-latek "wpadł" dzięki czujności przypadkowego mieszkańca naszego miasta, który widząc, w jakim stanie mężczyzna sprawuje opiekę nad małym dzieckiem powiadomił mundurowych.

W czwartek, tuż przed godziną 14:00, mieszkaniec Jastrzębia powiadomił Komendę Miejską Policji o nietrzeźwym mężczyźnie, który znajdując się pod wyraźnym wpływem alkoholu, wszedł do sklepu wraz z dzieckiem w wózku i chciał zakupić alkohol.

- Mundurowi, którzy udali się na miejsce ustalili, że mężczyzna jest ojcem niespełna 8-miesięcznego chłopca. Okazało się, że 42-latek był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego blisko trzy promile. Dziecko zostało przekazane pod opiekę matce. Policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności sprawy. Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem jastrzębianin naraził życie lub zdrowie dziecka na niebezpieczeństwo, grozić mu będzie kara nawet 5 lat więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Porzuciła dzieci i uciekała przed policjantami Porzuciła dzieci i uciekała przed policjantami

Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
:v18.05.2017 18:08

Pani ze sklepu w którym spotkałem owego Tatulka nie sprzedała mu piwa, bo zauważyła ze jest pijany, jednak wspaniałomyślny pijaczyna poszedł sklep dalej zostawił dziecko samo pod sklepem i poszedł sobie kupić napój bogów. Wtedy uznałem że interwencja policji jest konieczna.

Gość15.05.2017 8:06

Prawdziwy ojciec, uczy dziecko tego co potrzebne będzie mu w życiu. To super, że dziecko dzieli pasje ojca.

teaMen14.05.2017 7:57

Wszystko o naszej miejscowości - nic więcej nie ma oprócz pijaństwa. Widocznie Pani prezydent odpowiada.

j13.05.2017 13:53

Ciekawi mnie, czy ta sklepoow sprzedąła by mu alkohol. Ten co powiadamiał mógł poczekać i zobaczyć,czy sprzedano mu alkoholi i wtedy ukarać taka sklepową i wywalic z pracy. To by ise nauczyły,ze nie sprzedaje się alkoholu pijanym.

Gość13.05.2017 8:53

Dostał 500, to chciał, żeby akcyza zasiliła budżet. To wzorowy ojciec i nie można go karać, bo rząd oczekuje, że spłodzi kolejne dzieci.

SCeptyk12.05.2017 21:30

500+ dziala. Jastrzebie to jedna wielka patologia bo nazjezdzalo sie sie plewów z całej polski. Miasto samobójców, alkoholików i starych ludzi.

janusz12.05.2017 14:29

Moze chcial sie dogadac z malym

Pokaż wszystkie opinie (9)