Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
19 maja 2017

MZK: Kontrolerka zmieszana z błotem. Pasażerka śmierdzi

MZK: Kontrolerka zmieszana z błotem. Pasażerka śmierdzi
fot. MZK Jastrzębie

W autobusie komunikacji miejskiej doszło w czwartek do awantury. Wszystko poszło o to, że kontrolerka biletów wyprosiła jedną z pasażerek z pojazdu, ponieważ… ta miała śmierdzieć. Mało brakowało, a skończyłoby się interwencją policji. 

W czwartek ok. godziny 11:20 w autobusie komunikacji miejskiej numer 120 doszło do awantury.

- Pani kanar weszła do autobusu i zaczęła na cały głos krzyczeć, że śmierdzi w autobusie i od kogo ten zapach pochodzi, chodząc po autobusie i wąchając pasażerów. Następnie kontrolerka zaczęła wyzywać starszą panią od brudasów. Było czuć nieprzyjemny zapach - napisał jeden ze zbulwersowanych internautów.

Pomimo kilku próśb o to, aby pasażerka opuściła autobus, kobieta obrzuciła kontrolerkę wulgaryzmami. Dopiero, kiedy zawiadomiono policję pasażerka opuściła pojazd.

W Internecie pojawiły się głosy krytykujące kontrolerkę, zarzucające jej, że sprowokowała cały incydent.

- W moim przekonaniu kontrolerka zachowała się prawidłowo i skutecznie. Działała w interesie pasażerów, którzy według mnie powinni ocenić to pozytywnie. Zwróćmy uwagę na to, ze kontrolerka została obrzucona wulgaryzmami i w takim kontekście jej zachowanie było bardzo opanowane - powiedział Rafał Jabłoński, rzecznik prasowy Międzygminnego Związku Komunikacyjnego. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary? Czy PKM zapłaci 1 mln zł kary?

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (105)
Jastrzębianin05.01.2018 0:34

Widzę, że większość tutaj piszących wylewa jad na Panią Kontroler wykonującą swoje obowiązki. Ta "biedna starsza pani" to znana w mieście menelka. Znam ją z widzenia. Często robi pod siebie. Wcale nie jest stara, tylko zniszczona wódą. Wyobrażam sobie, jak w tym autobusie musiało śmierdzieć. Za takie odzywki do kontrolerki powinna trafić na dołek, albo zostać pozwana o odszkodowanie. Do wszystkich plujących na Panią Kontroler: czy gdybyście jechali tym autobusem, nie przeszkadzałby wam smród? Chcielibyście siedzieć po tym na miejscu tej menelki i przesiąknąć jej smrodem? Czy gdyby do Waszej siostry/żony/matki/narzeczonej ktoś się odzywał "sp******aj", "twoja p**da śmierdzi", byłoby wam przyjemnie i bronilibyście tego, kto się tak odzywa? Ina koniec: Autobus jest czyjąś własnością i przewoźnik ma prawo ustalać zasady, które pasażer zobowiązany jest zaakceptować, w momencie wejścia do pojazdu.

Ja27.06.2017 1:39

Typowo polskie podejście - hejt na osobę, która wykonuje swoją pracę i egzekwuje postanowienia regulaminu.

aaaaa23.05.2017 19:28

Ale ona jest czysta i pachnąca. Policja niech się przygotuje na interwencje do smrodu w lato.

Do goscia z 14;2522.05.2017 22:25

To z P K M SMIERDZI WASZE DNI SA JUZ POLICZONE ....

wawa22.05.2017 21:12

Ta starsza pani bardzo często jest po prostu mokra od moczu . Póżniej na te miejsca siadają małe dzieci , kobiety itp. { bardzo , bardzo dobrze Pani kontroler zrobiła }

12321.05.2017 23:43

Dodam jeszcze, że jechałam z osobą brzydko pachnącą i kontrolerki nie wyrzuciły tej osoby z autobusu, tylko poszły na koniec. Nie pamiętam czy okna były otwarte ale było czuć.

12321.05.2017 23:39

Widziałam filmik na yt. Myślę, że ta starsza pani była sprowokowana i na pewno większość z komentujących zachowała by się podobnie. Ta kontrolerka mogła bardziej dyskretnie zwrócić uwagę tej pani a nie na cały autobus. Narobiła mega wstydu . Wina leży po środku. Ani pasażerka, ani kontrolerka nie były OK.

Pokaż wszystkie opinie (105)