Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 czerwca 2017

Jechał skuterem bez uprawnień. Wiózł pijanego brata

Jechał skuterem bez uprawnień. Wiózł pijanego brata
fot. KMP Jastrzębie

Policjanci z jastrzębskiej drogówki przerwali nietypową przejażdżkę 16-latkowi. Niemający uprawnień do jazdy nieletni, przewoził skuterem swojego pijanego, starszego brata. 

Mieszkaniec powiatu rybnickiego nie okazał również obowiązkowego ubezpieczenia, a motorower, którym jechał nie miał aktualnych badań technicznych.

W czwartek, około godziny 23.30, na ulicy Węglowej, policjanci z jastrzębskiej drogówki zatrzymali do kontroli 16-letniego motorowerzystę, który jechał bez uprawnień. Co więcej, chłopiec przewoził pojazdem swojego starszego, nietrzeźwego brata.

-  Badanie wykazało, że 24-letni pasażer miał w organizmie prawie promil. Mieszkaniec powiatu rybnickiego nie okazał również obowiązkowego ubezpieczenia, a motorower którym jechał nie miał aktualnych badań technicznych. Teraz nieodpowiedzialny młodzieniec odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich, a pasażer za udostępnienie pojazdu osobie bez uprawnień - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!