Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
14 czerwca 2017

Chciał odebrać sobie życie, drugi prawie zapił się na śmierć

Chciał odebrać sobie życie, drugi prawie zapił się na śmierć
fot. pixabay

We wtorek ok. godziny 7:30 jeden z mężczyzn znajdujących się w mieszkaniu bloku na osiedlu 1000-lecia zamierzał odebrać sobie życie, a przynajmniej tak twierdził. O swoich myślach powiadomił policję. 

- Rzeczywiście, mieliśmy takie zgłoszenie, mężczyzna powiadomił policjantów, że zamierza popełnić samobójstwo, skacząc z okna.  Po przybyciu na miejsce zastaliśmy zgłaszającego pod wpływem alkoholu. Jak oświadczył policjantom, nie chce już odebrać sobie życia - powiedział sierż. Bartosz Frątczak z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

W ciągu ostatnich kilku dni policja otrzymała też zgłoszenie od mieszkańca, który był przekonany, że jego kolega nie żyje. Obaj panowie spożywali wspólnie alkohol. Po zakończonej biesiadzie jeden z ich nie dawał znaku życia. Jego towarzysz zaniepokojony tym, wezwał policję. Jak się okazało nic złego się nie stało, ponieważ jastrzębianin był w stanie upojenia alkoholowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Samobójstwo z powodu żony? Zazdrość? Samobójstwo z powodu żony? Zazdrość?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
MM14.06.2017 11:37

"W ciągu ostatnich kilku dni policja otrzymała też zgłoszenie od mieszkańca, który był przekonany, że jego kolega nie żyje." - Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi w tym zdaniu ?

mysz14.06.2017 10:02

WÓDKO POZWÓL ŻYĆ

Xyz14.06.2017 9:35

Józef z Waldkiem ?

Do putin14.06.2017 8:48

Ty to chyba na szerokiej najdalej byłeś światowcu i stary PGR widziałeś.Kolegów też fajnych miałeś jak piszesz.... zapraszali Cię na degustację czy tylko butelki odnosiłeś do skupu.

seboc14.06.2017 8:26

Nic, tylko wodke pic. Takie miasto.

putin14.06.2017 8:21

Mój kolega przed laty tez zapił się na śmierć w hotelu robotniczym na Zofiówce. Ci co z Nim pili stwierdzili że słaby zawodnik i nawet na pogrzeb nie przyszli.Jak Ty mocna figura myslisz ze w innych miastach nie ma takich sytuacji to się grubo mylisz i nie pij do Pani Prezydent.Oszołomy i menele są w każdej zbiorowości ludzkiej.A w Jastrzębiu mieszka sie naprawdę dobrze i Ty chyba w D... byłeś i G widziałeś.

mocna figura14.06.2017 8:02

W tym mieście mieszka się najlepiej