Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Skra wygrywa z Jastrzębskim Węglem 3:1

Jastrzębski Węgiel przegrał 3:1 po ciężkim meczu z PGE Skrą Bełchatów w drugim meczu finału paly-off. Tym samym w rywalizacji finałowej mamy remis 1:1.

Tuż przed spotkaniem figla spłatała organizatorom elektryczność. Awaria światła sprawiła, że mecz rozpoczął się z dwudziestominutowym opóźnieniem. Set był dosyć nerwowy i obie drużyny popełniały wiele błędów. Zawodnicy na pewno czuli jeszcze trudy wczorajszego spotkania. Ostatecznie wygrała Skra 25:22.

Drugi set to znów mozolna gra o każdy punkt. Żadna z drużyn nie potrafiła narzucić swojego stylu gry, choć to Jastrzębski Węgiel przez większość tej partii prowadził. W końcówce naszym siatkarzom udało się odskoczyć na kilka punktów i wygrać set 19:25.

Set trzeci należał zdecydowanie do gospodarzy. Już na początku partii siatkarze Skry wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca, pewnie wygrywając 24:18.

Czwarty set podobny do drugiego. Obu drużynom grało się bardzo ciężko. W końcówce jednak jastrzębianie na chwilę wyszli na prowadzenie i zapachniało już tie breakiem. Niestety Skra się zmobilizowała i po zaciętej końcówce wygrała 27:25.

Kolejne dwa mecze w Jastrzębiu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ANTY SKRA (84.234. * .145) 07.05.2010 23:02

GDZIE SKRA NIE MOŻE TAM SĘDZIA ZAWSZE POMOŻE!!!! OSZUŚCI!!!!!!