Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Skra za mocna dla Węgla. Nasi ze srebrem

PGE Skra Bełchatów okazała się za mocna. Jastrzębski Węgiel przegrał czwarty mecz z tą drużyną 2:3 i to siatkarze z Bełchatowa cieszą się teraz ze zdobycia Mistrzostwa Polski. Jastrzębianie muszą zadowolić się srebrem.

Skra za mocna dla Węgla. Nasi ze srebrem

Pierwszy set należał do siatkarzy Skry. Bełchatowianie narzucili swój styl gry i nie pozwolili pograć naszym siatkarzom. Skra szybko wygrała 18:25.

W drugim secie obudzili się jastrzębianie. Zaczęli walczyć o każdy punkt i nie pozwalali rozpędzić się Skrze. Po emocjonującej końcówce Jastrzębie wygrało 30:28.

Trzeci set, to był wielki set Jastrzębskiego Węgla. Nasi siatkarze przegrywali pięcioma punktami, zdołali wyrównać, odskoczyć i wygrać 25:23. Ogromna w tym zasługa Pedro Azenhi, który seriami zdobywał punkty dla naszego zespołu.

W czwartej partii znów dominowała Skra. Jastrzębska drużyna nie potrafiła dorównać swoim rywalom i nie podjęła większej walki. Ostatecznie przegrała 21:25.

Ostatni set: najpierw prowadzi Skra, później na prowadzenie wychodzą jastrzębianie, ale po chwili znów wygrywa Skra. Nasi siatkarze dwoili się i troili, ale Skra skutecznie zatrzymywała ataki Abramowa. Ostatecznie wygrała 11:15 i w hali Jastoru zdobyła tytuł Mistrza Polski.

Dziękujemy naszym siatkarzom za wielkie emocje i gratulujemy srebrnego medalu!

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanka:):) (84.234. * .145) 12.05.2010 15:04

gratuluje chłopakom wicemistrzostwa polski jest się naprawdę z czego cieszyć to był bardzo udany sezon w którym osiągnęliśmy naprawdę dużo nawet więcej niż skra bo przecież oprócz wicemistrzostwa mamy jeszcze Pucha Polski brawo !!!!!!!!

~fan (94.75. * .147) 12.05.2010 12:58

Szkoda, nie szkoda. Ja się tam cieszę. Jastrzębski Węgiel jest dumną naszego miasta i \'nawet\' drugie miejsce jest ogromnym osiągnięciem. Gratulacje! :)

~zygzak (84.234. * .174) 12.05.2010 12:55

Ładnie grali pod koniec trzeciego i czwartego seta... szkoda, że w tie-breaku tego zabrakło.

~gość (212.244. * .2) 11.05.2010 20:51

Szkoda........................