Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pewna wygrana rezerw GKS-u Jastrzębie

Druga drużyna GKS-u Jastrzębie pokonała w Wielką Sobotę na wyjeździe Naprzód Czyżowice. Drugi raz z rzędu zespół wygrał 4:1.

Pewna wygrana rezerw GKS-u Jastrzębie
Fot. gksjastrzebie.com

Prowadzenie dał zespołowi gości w 20. minucie spotkania Kamil Myśliwiec. Na przerwę podopieczni trenera Mateusza Galikowskiego zeszli z dwubramkowym prowadzeniem, bo do siatki Naprzodu trafił Gracjan Sajdak. W drugiej połowie gospodarze złapali na moment kontakt, ale gole Jakuba Sigi i Oskara Benka zamknęły to spotkanie. GKS II odniósł drugie wyjazdowe zwycięstwo z rzędu i - co ciekawe - drugi raz z kolei triumfował 4:1.

Kolejny mecz rezerwy GKS-u Jastrzębie rozegrają na boisku przy ul. Kościelnej i będzie to pierwsze domowe spotkanie zespołu tej wiosny. Drużynę czeka starcie derbowe, bo rywalem będzie Granica Ruptawa. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 7 kwietnia, o godz. 15:00.

NAPRZÓD CZYŻOWICE - GKS II JASTRZĘBIE 1:4 (0:2)

Bramki:

Cichy 60. - Myśliwiec 20., Sajdak 40., Siga 67., Benek 89.


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].