Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Policyjne roszady personalne w regionie

W katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyła się uroczystość wręczenia rozkazów personalnych o powołaniu i mianowaniu na stanowiska kierownicze w śląskim garnizonie policji.

Policyjne roszady personalne w regionie

Rozkazy wręczył policjantom Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Mariuszem Krzystyniakiem.

Z dniem 1 września 2018 roku:

 • insp. Krzysztof Herzyk zostanie powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej
 • mł. insp. Rafał Głuch zostanie powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Rybniku
 • mł. insp. Krzysztof Hajda zostanie powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Tarnowskich Górach
 • mł. insp. Mirosław Jordan zostanie powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju
 • nadkom. Krzysztof Skowron zostanie powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Mikołowie
 • podinsp. Kamil Gabor zostanie powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich
 • podinsp. Artur Wilczyński zostanie powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłobucku
 • nadkom. Dawid Gil zostanie powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Rudzie Śląskiej
 • podkom. Bogdan Kołodziej zostanie powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu
 • kom. Sebastian Jarszak zostanie mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Zaopatrzenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach
 • kom. Robert Sobczak zostanie mianowany na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Teleinformatyki Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].