Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Eko-Okna, JSW, Rafako i Tenneco na liście najlepszych pracodawców według Forbes

Biznesowe czasopismo Forbes przygotowało we współpracy z firmą Statista listę 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. W zestawieniu znalazły się cztery firmy z naszego regionu.

Eko-Okna, JSW, Rafako i Tenneco na liście najlepszych pracodawców według Forbes
Zdjęcie poglądowe (Freepik).

Lista Najlepszych Polskich Pracodawców według Forbes dotyczy przedsiębiorstw działających na terenie Polski, które zatrudniają co najmniej 250 pracowników. Przy sporządzaniu rankingu wzięto pod opinie pracowników dotyczące takich kwestii jak wynagrodzenie, czas pracy, możliwości awansu i rozwoju, warunki i sprzęt do pracy. Nie bez znaczenia była również gotowość ankietowanych pracowników do polecenia pracy w danym przedsiębiorstwie znajomym lub członkom rodziny.

Zestawienie otwierają Google, CD PROJEKT oraz Microsoft. Jastrzębska Spółka Węglowa została sklasyfikowana na 97. miejscu. Eko-Oknom przypadła 170. lokata. Raciborskie Rafako zajęło 288. miejsce, a rybnickie Tenneco 293. pozycję.

Więcej informacji TUTAJ.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wodziolom (5.173. * .43) 01.04.2021 09:30

Jaw pewnie dla tylo części gornikow Tenecco tez. Jest wiele małych firm co dobrze traktują i placa, ale nie są medialne.

~małe_pytanko (178.43. * .218) 26.03.2021 14:24

Ano fakt, Rafako, które jest w restrukturyzacji, a nawet zagraża mu upadłość i ostatnio zwolniło 400 osób to jest super pracodawca. Ciekawe, czy ktoś w tej Warszawce się nad tymi rankingami pochyla, czy przeklepuje bez myślenia jakieś dane z dawnych lat?