Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 2 czerwca - 8 czerwca

Dzień dziecka w Parku Zdrojowym, Festiwal Jazztrzębie: Przemysław Chmiel Quartet oraz Aga Zaryan. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 2 czerwca - 8 czerwca
Dzień dziecka w Parku Zdrojowym już w niedzielę. (fot. archiwum)

PIĄTEK - 3 czerwca

19.00 Spektakl komediowy „Wieczór Panieński plus” w Kinie Centrum. Bilety w cenie 90 zł i 100 zł do nabycia w kasie kina „Centrum”.


NIEDZIELA - 5 czerwca

15.00 - 18.30 Dzień dziecka w Parku Zdrojowym. W programie: TULINKI BAND SHOW z programem dla dzieci, ŚWIAT według CZOCHERA – brzuchomówca Piotr Boruta, ŻYWY TEATR z BIELAWY - parada szczudlarzy, bańki mydlane, klaun, SUPER KONFERANSJER - Agnieszka Gwóźdź, malowanie twarzy i balonikowe ZOO, POKAZ TAŃCA IRLANDZKIEGO, Prezentacja jastrzębskich talentów - sekcja wokalna, pokaz Tańca Towarzyskiego, Gry, konkursy, zabawy z nagrodami, DYSKOTEKA POD CHMURKĄ – SKUMAJ TEAM, ZABAWY REKREACYJNO - SPORTOWE przygotowane przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury.

15.30 ulicami Jastrzębia-Zdroju przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”, który zakończy się charytatywnym festynem, z którego dochód przeznaczony zostanie na rzecz Przedszkola Specjalnego w Jastrzębiu, mieszczącego się przy ul. 1 Maja. Marsz wystartuje o godz. 15.30 z parkingu przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego przy Urzędzie Miasta i przejdzie trasą liczącą ok. 40 minut do parafii Podwyższenia Krzyża Świętego.

18.00 Festiwal Jazztrzębie: Przemysław Chmiel Quartet w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju.

19.30 Festiwal Jazztrzębie: Aga Zaryan w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 2 czerwca - 8 czerwca

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 2 czerwca - 8 czerwca

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 2 czerwca - 8 czerwca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 2 czerwca - 8 czerwca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].