Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

IMiGW ostrzega: to jeszcze nie koniec opadów

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne ostrzeżenie o możliwości intensywnych opadów w całym województwie śląskim. Deszcze mogą być szczególnie silne w południowo-zachodniej części województwa.

IMiGW ostrzega: to jeszcze nie koniec opadów

Ostrzeżenie obowiązuje przez całą dobę - do godziny 9:00 w piątek. Meteorolodzy przewidują opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym, od 25 do 35 mm. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oceniane jest na 80%.

To kolejne ostrzeżenie o trudnych warunkach atmosferycznych w ciągu ostatnich trzech dni.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~gość (195.34. * .177) 21.07.2011 17:32

Też jestem alergikiem, ale mimo wszystko wolę lato - na przełomie czerwca i lipca pyli coś co mnie wkurza, reszta jest ok

~gangweiss (84.234. * .48) 21.07.2011 12:12

Z racji tego, że jestem alergikiem taka pogoda mi sprzyja :) Zimo wróć !

~gość (195.34. * .177) 21.07.2011 10:28

Jade kurna z Wami:D

~karol (78.133. * .246) 21.07.2011 09:53

w takim razie ja na Ibize :p

~MonciaK (89.73. * .50) 21.07.2011 09:37

No nie.To ja wracam do Chorwacji na wakacje :p