Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zostań wolontariuszem WOŚP. Są miejsca

Jeszcze do 10 grudnia można się zgłaszać na wolontariusza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktualnie zgłosiło się około 100 wolontariuszy, a miejsc jest 370. W 2013 roku pieniądze zbierane będą na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną osób starszych.

Zostań wolontariuszem WOŚP. Są miejsca

Chętni mogą się zgłaszać w siedzibie sztabu w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Śląskiej - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00. Należy wziąć ze sobą dowód tożsamości, a osoby, które nie mają ukończonych 18 lat będą muszą zgłosić się z rodzicem lub opiekunem.

Szczegóły udzielane są pod numerem 607 252 977 oraz na Facebooku jastrzębskiego sztabu WOŚP.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Olek (85.202. * .138) 29.11.2012 20:16

Ci którzy zbierają przyzwoitym ludziom na nerwach grają.Po barach z piwem niech pochodzą to może ochotników znajdą.

~wośp (195.66. * .146) 29.11.2012 19:19

jak już to setka się zgłosiła a nie 10

~remik (195.66. * .146) 29.11.2012 19:16

@Olek
... i mózgi upośledzonych...

~Olek (85.202. * .138) 29.11.2012 14:32

Na Jurka nie daję wolę dać na media o.Tadeusza,które serca i dusze poruszają.

~ble (84.234. * .81) 29.11.2012 12:46

Owsiak bierze kasę na swoje konto z tego, to niech odpali też tym, którzy zbierają.