Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jest już ponad 200 wolontariuszy na WOŚP

Ponad 200 wolontariuszy zgłosiło się już do pomocy przy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Chętni mogą się zgłaszać jeszcze do 10 grudnia.

Jest już ponad 200 wolontariuszy na WOŚP

- Bardzo Wam wszystkim dziękujemy i przypominamy, że chętni wciąż mogą się zapisywać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Śląskiej 6 - informuje jastrzębski sztab WOŚP.

Sztab WOŚP przyjmuje również ciekawe przedmioty na licytacje. Osoby posiadające nietypowe, oryginalne rzeczy, którą chcą przeznaczyć na licytację mogą je przynosić do siedziby sztabu czyli do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 6.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Lier (94.78. * .151) 10.12.2012 23:54

Ciekawe ile z nich odda pełną uzbieraną kwotę :D .

~dobry (84.234. * .81) 08.12.2012 12:24

no, na pewno Owsiak do takich ludzi nie należy.

~zły (85.219. * .191) 07.12.2012 20:50

Jak widać są jeszcze ludzie którzy robią coś bezinteresownie :)

~ok (84.234. * .81) 07.12.2012 11:15

a to mało ludzie płacą ubezpieczeń? Jeszcze trzeba ich skrobać przy pomocy fundacji i to bynajmniej nie non profit?