Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Prawo jazdy ma od miesiąca. Wjechał w drzewo

Mieszkaniec Radlina, który prawo jazdy otrzymał miesiąc temu, we wtorek około godziny 7:00 uderzył fordem w drzewo przy ulicy Połomskiej w Jastrzębiu-Zdroju.

Prawo jazdy ma od miesiąca. Wjechał w drzewo

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni i na łuku wypadł z drogi po czym uderzył w drzewo.

Jak informuje Radio90, 25-latek był trzeźwy. W wyniku wypadku doznał ogólnych potłuczeń ciała. Policja jako jedną z przyczyn wypadku wskazuje brak doświadczenie u młodego kierowcy.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kierowca (89.72. * .29) 15.02.2013 18:37

jak dalej będą robić kursy na prawo jazdy w 1 miesiąc to tak będzie

~tiruriru (89.77. * .128) 15.02.2013 17:00

SWD - samochód wiezie d**** :)

~Maniek (89.73. * .82) 13.02.2013 08:50

Ustawić posterunki na granicach miasta i najzwyczajniej nie wpuszczać SWD. Wielu mówi o jakiejś nienawiści do SWD, to mi ubliża, ja po prostu ich nienawidzę.

~SWD (85.202. * .95) 12.02.2013 18:31

Zobowiązuje.

~Stefan (195.34. * .77) 12.02.2013 12:39

SWD wiadomo :)