Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolizja na 11 listopada. Kierowca pijany

23 września na ulicy 11 listopada doszło do kolizji. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, bo jak się okazało był pijany, a dodatkowo nie miał uprawień do kierowania pojazdem.

Kolizja na 11 listopada. Kierowca pijany

We wtorek na policję zadzwonił mężczyzna, który twierdził, że był świadkiem kolizji. Według jego relacji, sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

- Sprawca zdarzenia wjechał na chodnik i uderzył w ogrodzenie posesji, po czym odjechał. Podejrzewając, że kierowca alfa romeo może być pod wpływem alkoholu, zgłaszający postanowił jechać za nim, jednak stracił go z pola widzenia w rejonie skrzyżowania Karola Miarki z ulicą Ogrodową - informuje policja.

Patrol policyjny po krótkim czasie znalazł kierowcę alfy romeo. Okazał się nim 24-letni jastrzębianin. Po badaniu alkomatem wyszło na jaw, że ma w organizmie ponad promil alkoholu. Dodatkowo nie posiada uprawień do jazdy.

Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu 2 lata więzienia.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gąbka jr (89.72. * .101) 25.09.2014 11:09

Chodnikiem mogła iść matka z dzieckiem...
Jak długo sędziny i sędziowie będą pobłażliwi dla potencjalnych morderców.

Nieuchronna kara, pokrycie kosztów, prace społeczne. Po co miasto wydaje kasę na koszenie, zamiatanie itp. Przecież mamy armię kandydatów do odsłużenia społeczeństwu i odkupienia win.

~Ech (87.239. * .17) 25.09.2014 10:06

Ja bym mu i wszystkim pijanym kierowcą na miejscu dał kulkę w głowę!
Co dają zakazy prowadzenia? NIC! Kulka na miejscu rozwiąże problem na zawsze!

~Tomasz (89.73. * .10) 25.09.2014 08:14

Dla pijących i jeżdżących na podwójnym gazie...Powinny zostać stworzone więzienia, więzienia pracy dla społeczeństwa, każda złotówka zarobiona przez nich powinna zostać przekazana na rzecz osób pokrzywdzonych przez podobnych jemu.... I nie powinno być wyroków w zawieszeniu, tylko maksymalny wymiar kary.

~see (172.25. * .247,) 25.09.2014 07:05

zamiast więzienia, tak jak kiedyś było prace społeczne na rzecz miasta szkoły ludności. sprzątanie chodników i co kolwiek ale koło miejsca zamieszkania. Niech sąsiedzi widzą. Tak przez 2 lata. dzień dzień po 4 godziny. potem do domu. Niech rodzina go utrzymuje.

~Zdegustowany (89.73. * .152) 24.09.2014 20:30

Co to dwa lata więzienia. Przecież można dostać je w zawieszeniu z powodu niskiej szkodliwości społecznej. Jeśli kierowca jest idiotą to wszyscy go będą bronić zamiast \"skrócić o głowę\".

~Gość (84.234. * .78) 24.09.2014 19:03

Też jestem za tym, żeby w przypadkach łamania prawa \"kapować\". Ludzie nie bójcie się. Możecie komuś uratować życie.

~H2o (172.25. * .247,) 24.09.2014 12:46

Doszło do tego zdarzenia bo sąsiedzi tego kierowcy nie reagowali. Wiedzieli ze nie ma prawka wiedzieli ze jeździ pod wpływem ale nie powiadomili policji. Nie raz ktoś siedzi w barze pije alkohol a potem wsiada za kierownicę. ludzie to widzą i nic nie robią. Bo w Polsce to kapowanie, a powinno być obywatelskim obowiązkiem. I tak jak widzac wypadek nie udzielimy pomocy zostaniemy za to ukarani tak powinno być w przypadku jak nie powiadomimy odpowiednich organów o jadącym pijanym