Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Syn nie zgasił świtała więc wezwała policję

Jak można było się przekonać na podstawie czwartkowej interwencji policji, nie wszyscy wiedzą do czego służy telefon alarmowy. Jedna z mieszkanek miasta wezwała policję z powodu niezgaszonego w pokoju światła.

Syn nie zgasił świtała więc wezwała policję

28 stycznia w nocy dyżurny jastrzębskiej policji odebrał telefon od 53-latki, która prosiła o interwencję policji na ulicę Gagarina. Już po przyjeździe funkcjonariuszy wyszło na jaw, że kobieta wezwała ich z powodu niezgaszonego światła w pokoju, które przeszkadzało jej w spaniu. Okazało się, że światło włączył po powrocie z prasy jej syn.

- Gdy nie reagował na polecenia, aby je zgasił, 53-latka postanowiła rozwiązać sprawę z pomocą policji. Swoim zgłoszeniem kobieta przysporzyła sobie jednak prawdziwych problemów, bowiem w związku z bezpodstawną interwencją, policjanci skierowali do sądu wniosek o jej ukaranie - informuje policja.

Jastrzębiance za wykroczenie grozi teraz kara grzywny.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~józek (195.34. * .121) 31.01.2016 11:45

od razu do sądu co za bzdura , totalne dno .

~Rzepicha (87.207. * .163) 30.01.2016 11:33

Mam za głośno telewizor, zastanawiam się czy dzwonić....

~misiek (89.72. * .120) 29.01.2016 21:10

jest dobrze, ktoś pracuje z gagarina

~@ naród (89.73. * .180) 29.01.2016 16:58

w ubikacji

~naród (84.234. * .81) 29.01.2016 16:41

za niegaszenie światła powinna być kara śmierci

~a (217.99. * .71) 29.01.2016 12:54

Klimakterium dało znac o sobie

~Adam (89.73. * .180) 29.01.2016 12:03

Bardzo dobre działanie policjantów.