Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Najmłodsi uczcili Święto Niepodległości

Także najmłodsi jastrzębianie pamiętali o Święcie Niepodległości.  Uroczystość miała miejsce w piątek w Publicznym Przedszkolu nr 12 z Oddziałem Integracyjnym przy ul. Cieszyńskiej. 

Najmłodsi uczcili Święto Niepodległości

- W przygotowanie uroczystości od dwóch miesięcy zaangażowany był cały personel przedszkola. Święto niepodległości uczciliśmy poprzez grupowy przegląd pieśni patriotycznej. Każda grupa nawet 3-latki wykonała pieśń patriotyczną. Wysłuchaliśmy "przybyli Ułani", "Hej Ułani", „Czerwone Jabłuszko" "Płynie Wisła", "Jestem Polką i Polakiem".  Nastąpiło również rozstrzygnięcie miejskiego konkursu plastycznego pod hasłem Najpiękniejsze Legendy Polskie - mówi Barbara Klimaszewska,  dyrektor przedszkola. 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~patriota (89.64. * .173) 13.11.2017 08:43

Bardzo dobry pomysł. I całkowicie normalny. Dziękuję!
Mam nadzieję, że nikt z PiS nie był zaproszony bo to ludzie bez miłości do Polski.

~myślący (89.64. * .80) 13.11.2017 06:33

Do patrioty: Dzieci trzeba uczyć patriotyzmu wlaśnie od żłobka.

~patriota (89.64. * .145) 12.11.2017 19:43

A są jeszcze w Jastrzębiu żłobki.Może tam też były ciekawe akademie??? Prosze napisać.

~Gość (46.134. * .81) 12.11.2017 13:36

Brawo!