Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Choć już jutro zawita do nas kalendarzowa wiosna, a pogoda coraz bardziej sprzyja kierowcom, nie można zapominać o rozwadze za kierownicą. Na szczęście niegroźnie zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w poniedziałek na ulicy Warszawskiej.

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około godziny 9.00. Jak ustalili policjanci z jastrzębskiej drogówki, kobieta jadąca renault clio skręcając z ulicy Północnej w ulicę Warszawską straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w latarnię.

- Do zdarzenia w dużej mierze przyczyniła się śliska nawierzchnia. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta była trzeźwa i na szczęście nie doznała żadnych poważnych obrażeń. Za spowodowanie kolizji sprawczyni została ukarana mandatem karnym - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci apelują o ostrożność i o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze! Panująca aura sprawia, że kierujący coraz chętniej mocniej wciskają pedał gazu, jednak warunki na drodze są zdradliwe i niebezpieczne.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].