Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ciało 64-latka znaleziono w stawie

Tragiczny finał mają poszukiwania 64-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju. Jego ciało odnaleziono na terenie Pawłowic. 

Ciało 64-latka znaleziono w stawie

Zmarły mężczyzna to mieszkaniec osiedla 1000-lecia. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie w lutym tego roku. Kontakt z nim urwał się po tym, jak odwiózł żonę do pracy.  Policja do jego poszukiwań użyła śmigłowca. Poszukiwany widziany był w Krzyżowicach i Żorach.

- W poniedziałek, ciało jastrzębianina zostało odnalezione w zbiorniku wodnym na terenie gminy Pawłowice. Zidentyfikowano mężczyznę, a tym samym potwierdzono jego tożsamość. Na miejscu trwały oględziny śledczych pod nadzorem prokuratora - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu.

Przyczyną tragicznego zdarzenia był najprawdopodobniej nieszczęśliwy wypadek. Prokurator wykluczył, aby osoby trzecie przyczyniły się do śmierci ofiary. 

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ola (5.173. * .21) 29.04.2020 16:52

rety co za tragedia masakra.

~Emi (94.232. * .174) 29.04.2020 16:46

DO gOSC TO IDZ SIE UMYC NIE BEDZIE CI NIC SMIERDZIALO!

~myślący (89.77. * .68) 29.04.2020 15:53

Niech odpoczywa w pokoju.

~Gość (46.134. * .92) 29.04.2020 15:37

no nie wiem... Śmierdzi mi ta sprawa, jak zapach Polski przesiąknięty partią rządzącą...