Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Strażacy wydobyli zwłoki ze studni

Jastrzębscy strażacy, a dokładnie Specjalna Grupa Ratownictwa Wysokościowego została wezwana do wydobycia zwłok, znajdujących się w studni.

 Strażacy wydobyli zwłoki ze studni
Zdjęcie archiwalne

Specjalna Grupa Ratownictwa Wysokościowego Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju wzywana jest do zadań na terenie całego województwa śląskiego. Tak było we wtorek. Strażacy za pomocą specjalistycznych technik wydobyli ciało znajdujące się od dłuższego czasu w studni na jednej z prywatnych posesji. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi miejscowa policja.

 

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Raper klasztorny (89.64. * .107) 25.06.2020 11:22

Morderstwo?

~Xxx (37.248. * .53) 24.06.2020 21:38

Podobno były to zwłoki bociana który chciał się napić świeżej wody.

~Anna Wanna (77.164. * .96) 24.06.2020 15:28

Tak czytam Wasze komentarze i myślę, że aż żal, że to nie Wy wpadliście do tej studni...najwidoczniej tak głupich diabli nie biorą

~Dżesika (89.77. * .3) 24.06.2020 12:44

Ciekawe czego On tam szukał .

~Radio Teheran (80.188. * .244) 24.06.2020 10:51

Jak nie pijani kierowcy, to zwłoki.

Dzień jak każdy w tej upadającej osadzie górniczej.

~Ola (89.64. * .156) 24.06.2020 10:04

Biedaczek przez suszę która obecnie panuje w Polsce (tak mówią rolnicy) miał tylko szklankę wody w studni . Przewrócił się i już nie wyszedł.