Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ukradli rower i hulajnogę ze skate parku

Wystarczyło kilka chwil nieuwagi, a złodzieje ukradli rower i hulajnogę, które znajdowały się na terenie skate parku. Wraz z nimi zniknęła saszetka z dokumentami. 

Ukradli rower i hulajnogę ze skate parku

Do kradzieży doszło w kwietniu na terenie skate parku przy ulicy Turystycznej. Właściciele na chwilę spuścili z oka rower BMX oraz hulajnogę. To wystarczyło 11 i 14-letnim złodziejom, aby ukraść jednoślady.

- Uzyskana informacja, gdzie może znajdować się rower oraz hulajnoga potwierdziły się. Skradzione rzeczy zostały odzyskane. Złodziejaszkami okazali się 11 oraz 14-letni mieszkaniec naszego miasta. O losie chłopców zdecyduje sąd rodzinny - informuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policjanci apelują, aby zabezpieczyć rowery i przechowywać je w miejscach, do których trudno się dostać osobom niepożądanym. Niestety w okresie letnim nasila się kradzież tego typu pojazdu.

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Dlaczego ??? (89.64. * .198) 12.05.2021 21:47

Ktoś kto decyduje jakie komentarze publikuje te najgłupsze, pisane przez nierozgarniętych prostaczków.
Skutek jest widoczny. Brak chętnych do komentowania, bo mało kto chce kopać się z przysłowiowym koniem, choć ten koń jest bardziej "osłem".

~na skate park u jest kamera (89.64. * .198) 12.05.2021 21:42

I to obrotowa. Czy jest czynna? Bo taka jest skuteczną pomocą w odnalezieniu złodziei i pozwala na niepodważalne dowody. Czy ci młodzi, których nie interesuje skate park tylko parking przy nim powinni mieć prawo do parkowania byle jak zabierając cenne miejsca parkingowe, bo chcą sobie pogadać i posłuchać łomotu z głośników basowych zainstalowanych w swych złomowatych samochodach?

~dla wiadomości.. Bąk z kasztanami (193.46. * .252) 12.05.2021 12:31

dla wiadomości.. Bąk z kasztanami


http://poznan.travel/pl/poi/show/id/1295
https://mojewronki.pl/2019/10/skatepark-juz-otwarty/
https://www.mamnewsa.pl/sport/nowy-skatepark-oficjalnie-otwarty

~do Bąk z kasztanami (193.46. * .252) 12.05.2021 12:27

Proponuje najpierw dowiedzieć się co to jest skate park.....

~Ola (193.46. * .252) 12.05.2021 12:24

Policjanci apelują, aby zabezpieczyć rowery i przechowywać je w miejscach, do których trudno się dostać osobom niepożądanym..........BZDURA
Policja powinna apelować do niedoszłych złodziei, że kara ich nie minie i będzie surowa.
A te małolaty co dopuścili się kradzieży powinni w okresie wakacyjnym zamiatać chodniki, sprzątać papiery właśnie w skate parku, i przed swoim blokiem. niech wszyscy widzą. ( w kamizelkach ZK)

~Bąk z kasztanami (80.188. * .244) 12.05.2021 07:24

A co tam robiły rower i hulajnoga? Ja się pytam. Jak sama nazwa wskasuje skejtpark to miejsce do skejtowania.

~Joka (5.172. * .181) 11.05.2021 14:24

Raper klasztorny
Dziś o 10:05

Czytając twoje wypociny , to na niektóre jednostki w sumie można przymknąć oko ...

~Raper klasztorny (89.64. * .224) 11.05.2021 10:05

No i gdzie są przeciwnicy aborcji?

~Dżordż Lowerboj (80.188. * .244) 11.05.2021 07:45

"Złodziejaszkami okazali się 11 oraz 14-letni mieszkaniec naszego miasta."

Gołym okiem widać, jak rośnie młoda kadra kandydatów na nowych przewodniczących górniczych ZZ w JSW.

~Aviopszczolin (193.28. * .1) 11.05.2021 07:22

Marka Jastrzebie-Zdroj