Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijany 22-latek wbiegł pod nadjeżdżający samochód

W niedzielę nad ranem doszło do potrącenia pieszego na pasach przy ulicy Pomorskiej. 22-latek nagle wszedł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. 

Pijany 22-latek wbiegł pod nadjeżdżający samochód

Wezwani na miejsce mundurowi ustalili, że 22-latek wtargnął wprost pod nadjeżdżający samochód marki Toyota. Pieszy doznał obrażeń głowy oraz prawej nogi. Miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają jastrzębscy policjanci.

Policjanci apelują zarówno dla kierowców jak i pieszych o zachowanie ostrożności, także na przejściach dla pieszych. Nierzadko zdarzają się przechodnie, którzy nagle wchodzą wprost pod samochód, nie dając kierowcy możliwości wyminięcia człowieka.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Emil z Godowa (188.147. * .239) 20.05.2021 07:13

U nos w Godowie to 22latkowie studiują lub pracują a nie biegają naprani po ulicach.

~Arleta (89.77. * .24) 18.05.2021 11:12

22 latek i takie buty nosił ?

~łomatko (81.200. * .162) 18.05.2021 11:00

No jak to? Przecież według przepisów miał pierwszeństwo! Przepisy go nie ochroniły? ojojjjj...

do "Kleryk..."
tu się zgodzę.. kierowca ma obowiązek zwolnić przed przejściem dla pieszych.

tu się nie zgodzę.. mieszkałem dwadzieścia lat na pomorskiej i nigdy nie miałem jakichkolwiek przykrych doświadczeń z tzw "patologią".

tu się zgodzę.. lub nie...

~Gościu (93.179. * .248) 18.05.2021 09:54

A gdzie na ul. Pomorskiej są pasy?

~Kleryk na estradzie (80.188. * .244) 18.05.2021 07:23

Winny jest tylko i wyłącznie kierowca samochodu, bo nie zachował należytej staranności jadąc ulicą Pomorską.

Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że to wylęgarnia patologii, pijaństwa, przemocy rodzinnej i innych anomalii.

Pijanego należy uniewinnić, a alkohol jest okolicznością łagodzącą, ponieważ delikwent nie był wówczas sobą.

~Mały Kopernik (178.27. * .149) 18.05.2021 07:21

Marka Jastrzębie Zdrój