Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zapłaciła grzywnę i uniknęła więzienia

25-latka, która zgłosiła się na przesłuchanie do Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju nie przypuszczała, że może trafić do więzienia. Uratowało ją wpłacenie grzywny.

Zapłaciła grzywnę i uniknęła więzienia

25-latka figurowała na liście poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.Kobieta stawiając się na przesłuchanie do KMP w Jastrzębiu-Zdroju nie przypuszczała, że może zostać zatrzymana i przewieziona do zakładu karnego.

- Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że żorski sąd poszukuje kobiety do ustalenia miejsca pobytu. Tym sposobem 25-latka, aby nie trafić za kraty, wpłaciła zaległą grzywnę i mogła wrócić po wykonanych czynnościach do domu - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~abc (31.179. * .5) 24.02.2022 17:45

Czekajcie bo nie łapie.
Zostala wezwana na przesluchanie czyli doreczono takie wezwanie jej (na jakis tam adres - no bo przeciez sie stawila).
Na tym przesluchaniu pewnie "przy okazji" ją sprawdzono?
I jednoczesnie nieskutecznie bylo ustalane jej miejsce pobytu przez sąd???

~ (80.188. * .244) 24.02.2022 07:38

Gdyby nie lokalna kronika kryminalna, spójrzmy prawdzie w oczy, nie byłoby tu absolutnie o niczym innym pisać.

~Pies Barona Munchhausena (178.26. * .203) 24.02.2022 07:22

Codzienność