Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Chcieli wnieść narkotyki na mecz piłkarski

Podczas meczu piłkarskiego GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chcieli wnieść narkotyki na stadion.

Chcieli wnieść narkotyki na mecz piłkarski

Mecz, który został rozegrany na Stadionie Miejskim, zabezpieczało 180 policjantów z Jastrzębia, katowickiego i bielskiego oddziału prewencji. Na miejscu byli również przewodnicy z psami oraz mundurowi obsługujący armatkę wodną.

- W związku z tymi działaniami zatrzymano dwie osoby, które próbowały wejść na stadion, posiadając przy sobie środki narkotyczne. Zatrzymani mężczyźni to 31-letni jastrzębianin oraz 23-letni mieszkaniec Łodzi. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

 

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Majka z urzędu (89.64. * .152) 02.03.2022 03:14

W całym mieście korki.
Co za imbecyl to tego doprowadził.

~menel (89.64. * .254) 01.03.2022 20:20

klienci ul.SZKOLNEJ ?

~Yea (85.202. * .105) 01.03.2022 13:32

Dokładnie Irek , jakby tak każdego sprawdzili to by im miejsca brakło do aresztowań.

~Irek (5.172. * .20) 01.03.2022 08:59

Przecież tam co 3 najarany

~Pies Barona Munchhausena (178.26. * .203) 01.03.2022 08:13

Dajcie jeszcze więcej pieniędzy na tę bandyterke.