Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto wie, gdzie jest ta dziewczyna?

Mundurowi prowadzą poszukiwania 16-letniej jastrzębianki, która ostatni raz była widziana przez rodzinę w dniu 27 lutego. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu dziewczyny proszone są o kontakt z Policją. 

Kto wie, gdzie jest ta dziewczyna?

AKTUALIZACJA: Dziewczyna odnalazła się 

Katarzyna M. wyszła z domu w niedzielę, 27 lutego, i od tamtej pory rodzina straciła z nią kontakt. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu.

Rysopis poszukiwanej:

  • około 165 cm wzrostu,
  • oczy niebieskie,
  • włosy do ramion, koloru czarnego.

Zaginiona ubrana była w czarną kurtkę z kapturem, czarna bluza z napisem oraz kapturem koloru zielonego, buty typu sportowego.
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod nr tel. 47 85 542 00, bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 997 lub 112.

 

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (85.202. * .231) 12.03.2022 21:18

@11.03.2022 8:34
Nie obrażam nikogo tylko stwierdzam fakty.

~Xxx (87.239. * .85) 12.03.2022 09:54

Teraz wszyscy trafiają do Villi tam jej nie ma przypadkiem ?

~Jastrząbek (31.0. * .89) 11.03.2022 10:27

Bo jeszcze jej szukają , jak znajdą to pewnie wtedy dadzą pasek na oczy ot ta logika różnych portali

~Karlik w Wrocławskiej (80.188. * .244) 11.03.2022 08:41

Gdzie jest ta ulica, gdzie jest ten dom? Gdzie jest ta dziewczyna, co szukam ją.
Znalazłem ulicę, znalazłem dom. Wciąż nie ma dziewczyny, co szukam ją.

~ (80.188. * .244) 11.03.2022 08:34

Gościu, co obrażasz?

Ma rację. Zauważ, że jak tylko kogoś znajdą to już z miejsca jest jego wizerunek chroniony. To jest bez sensu.

~Gość (85.202. * .231) 11.03.2022 07:05

@
I

~I <3 Jaszczembie (80.188. * .244) 11.03.2022 05:40

A dlaczego ona nie ma czarnego prostokąta na oczach, jak to ma się w zwyczaju publikowania wizerunków?