Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Liczba zakażonych koronawirusem zmniejsza się

Coraz mniej osób zakaża się korona wirusem w Jastrzębiu-Zdroju, niestety  wciąż jeszcze zdarza się, że ktoś umiera. Nadal obowiązują obostrzenia epidemiczne. 

Liczba zakażonych koronawirusem zmniejsza się

Dane służb sanitarnych, dotyczące koronawirusa w naszym mieście są optymistyczne, coraz mniej osób zakaża się COVID-19, jednak nadal są sytuacje, że ktoś umiera. W minionym tygodniu w Jastrzębiu-Zdroju na COVID-19 zachorowało 80 osób, niestety jeden pacjent zmarł.

Jastrzębska policja przypomina, że ciągle obowiązuje nakaz noszenia maseczek zakrywających usta i nos w pomieszczeniach zamkniętych i środkach transportu zbiorowego. Mundurowi wypisują mandaty za nieprzestrzeganie tego obostrzenia

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TAK TO ROBIĄ MĄDRZY LUDZIE. (89.64. * .135) 24.03.2022 20:14

To,znaczy że to zwykły złodziej i pijak.

~Raper klasztorny (89.64. * .79) 24.03.2022 14:59

on - jeśli dla ciebie autorytetem jest słynący z "nieścisłości finansowych" były minister, to gratuluje.

Podstawowa sprawa - maska którą masz na buzi nie ma ciebie ochraniać, więc cała ta analogia z siatką i komarami jest bez sensu :)

~on (87.207. * .192) 24.03.2022 07:47

do: Raper klasztorny... ponad 2 lata temu wyjasnił to niejaki Szumowski na antenie radia ze maski nie chronią przed niczym i nie zabezpieczają a po co je ludzie noszą odpowiedział ( nie wiem ) !! więc zasadność noszenia masek jest taka jak siatka ogrodzeniowa przeciwko komarom.

~TAK TO ROBIĄ MĄDRZY LUDZIE. (37.30. * .13) 23.03.2022 17:29

Dziwne??
Nasi goście praktycznie są nie wyszczepieni a choroby brak?
Coś tu jest nie tak!

~Raper klasztorny (89.64. * .2) 23.03.2022 14:19

niby dlaczego noszenie maseczki mialoby chronic przed zakazeniem? Poczytajcie troche ludzie. Czy chirurg nosi maseczke, by nie zarazic sie od pacjenta?

~Bolo (81.30. * .220) 23.03.2022 11:25

Skończył się okres grypowy i zmniejszają się zachorowania.
Szok.
Za chwile sie dowiemy, ze wiosna przyszla po zimie.

~.. (5.184. * .102) 23.03.2022 08:00

Czyli noszenie maseczki nie chroni przed zakażeniem tylko przed mandatem. A eksperci rekomendują swoje. Cyrk.