Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jak pandemia wpłynęła na nasze życie?

Pandemia koronawirusa odcisnęła swoje piętno na życiu ludzi. Euroregion Śląsk Cieszyński przeprowadza badania ankietowe na ten temat. Każdy może się wypowiedzieć.

Jak pandemia wpłynęła na nasze życie?

Celem badania jest kompleksowe poznanie opinii na ten temat mieszkańców Euroregionu Těšínské Slezsko - Śląsk Cieszyński, w tym także mieszkańców Jastrzębia-Zdroju. Badanie jest anonimowe, jego wyniki zostaną zagregowane i następnie udostępnione wszystkim zainteresowanym.

W ramach projektu „Euregio-Info” wdrażanego przez Akademię WSB w partnerstwie z Euroregionem Těšínské Slezsko - Śląsk Cieszyński: Stowarzyszeniem Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” i Regionální sdružení územní spolupráce Těšínského Slezska oraz Śląskim Uniwersytetem w Opavie, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, realizujemy badania na temat wpływu przyjętych środków epidemiologicznych oraz wpływu pandemii COVID-19 na życie codzienne mieszkańców pogranicza polsko-czeskiego.

Prosimy o wypełnienie ankiety do 10 maja 2022 roku.

Wypełnij ankietę

 

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Dobry (37.30. * .218) 09.05.2022 06:27

Cwaniacy i plaskoziemcy powiedźcie to tym ludziom którzy stracili bliskich ale w oczy nie na forach

~Raper klasztorny (89.64. * .92) 06.05.2022 21:38

Pandemia obnażyła skalę foliarstwa i ciemnoty w tym kraju :)

~Ania (89.64. * .52) 06.05.2022 13:27

Srandemia i tyle, choroba bezobjawowa reklamowana w TV.
Ale ludzie do tej pory wystraszeni.

~Dawo Hanys (188.147. * .127) 06.05.2022 13:11

Przyjdzie jesienna grypa i znowu będą ciągnąć ten covidowy cyrk. W styczniu przyjdą mrozy i zwiększy się zachorowalność jak co roku od "x" lat to będą znów siać covidową propagandę o kolejnej fali.P.S Wirusek nagle przestał być groźny bo trzeba było napuszczać uchodźców z Ukrainy.

~Janusz Tracz (89.64. * .20) 06.05.2022 10:34

pranie mozgu przez 2 lata na wielu napewno odcisnelo piętno

~Ktos (83.10. * .21) 06.05.2022 07:17

Bez ankiety powiem że to jedna wielka ściema która wróci zaraz jak się uspokoi na Ukrainie