Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wybiegł ze sklepu trzymając puszki z piwem

W centrum Jastrzębia doszło do kradzieży alkoholu. Złodziej wybiegł ze sklepu, trzymając w ręce puszki z piwem. Świadkiem zdarzenia był policjant po służbie, który ujął złodzieja.

Wybiegł ze sklepu trzymając puszki z piwem
Fot. archiwalna

Policjant, który na co dzień pracuje w komendzie wojewódzkiej w Katowicach, jadąc samochodem, zauważył wybiegającego ze sklepu mężczyznę. Za nim biegła kobieta i krzyczała, żeby zatrzymać uciekiniera.

- Gdy policjant przyjrzał się uważnie, zobaczył, że mężczyzna trzyma w ręce puszki z alkoholem. Natychmiast zareagował i pobiegł za mężczyzną. Po chwili dogonił go, jednak 28-latek nie wykonywał poleceń policjanta i próbował go odepchnąć, aby ponowienie uciec - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Jednak mundurowemu udało się obezwładnić uciekiniera, po czym telefonicznie wezwał policyjny patrol. Złodziej odpowie za swój czyn przed sądem.

 

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Janek puszkin (188.222. * .66) 10.05.2022 10:37

Co by było gdyby nie dzielni wywiadowcy???????? z komendy miejskiej. Ujęli bardzo groźnego przestępcę.

~Kot w Butach (89.70. * .97) 09.05.2022 22:25

Pies Barona Munchhausena-Ty nie jesteś głupi.........

~Gość (31.0. * .234) 09.05.2022 09:12

Smakosz

~Jan Puszka (83.10. * .91) 09.05.2022 08:38

Ile tych puszek trzymał , bo do 500 zł to tylko wykroczenie

~Pies Barona Munchhausena (178.27. * .27) 09.05.2022 07:25

Codzienność.