Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijany ojciec wiózł autem 4-letnią córeczkę

Jastrzębska drogówka zatrzymała mężczyznę, kierującego samochodem pod wpływem alkoholu.  35-latek przewoził swoją 4-letnią córeczkę.

Pijany ojciec wiózł autem 4-letnią córeczkę

Kierujący samochodem marki Ford został zatrzymany do kontroli drogowej. Jak się okazało miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.

- Jak gdyby tego było mało, mężczyzna w takim stanie przewoził w aucie swoją 4-letnią córeczkę, narażając na niebezpieczeństwo zarówno ją, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Stróże prawa nieodpowiedzialnemu kierowcy zatrzymali prawo jazdy, a dziewczynkę przekazali pod opiekę rodziny - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mundurowi przypominają, że kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów nie mniej, niż na 3 lata. Ponadto osoba kierująca pojazdem w stanie nietrzeźwości musi się liczyć z konsekwencjami finansowymi. Niezależnie od orzeczonej kary, sąd obligatoryjnie orzeka świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej, niż 5 tysięcy złotych.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka Pisanka (80.188. * .23) 29.07.2022 06:19

Jak mam mieć zawód, skoro jestem dopiero w piątej klasie szkoły podstawowej?

Ty chyba nawet z niższej, bo nie znasz jeszcze zasad - uważaj, trudne słowo - interpunkcji.

~Do Anka Pisanka (5.173. * .163) 27.07.2022 16:46

A ty masz chociaż zawód,skoro tak chętnie wypowiadasz się na temat górników?Bo z twoich przemyśleń to wychodzi,że skończyłaś podstawówkę albo co najwyżej gimnazjum.A katolicy też ci widzę przeszkadzają.Nie pozdrawiam.

~edek (93.179. * .200) 27.07.2022 12:50

czyżby górnik z nagrodą?

~Anka Pisanka (80.188. * .23) 27.07.2022 09:18

Skoro tak chętnie podaje się w tego typu przypadkach wiek sprawcy, to dlaczego również nie wyznanie i zawód?

No tak... przecież za każdym razem to katolik górnik.

Życzę miłego dnia.

~Pies Barona Munchhausena (193.28. * .1) 27.07.2022 09:01

Codziennosc.