Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębie rozda nagrody w dziedzinie kultury i sportu. Daj znać, kto powinien je otrzymać

Znasz kogoś, kogo warto docenić za działalność? Teraz jest ten moment. Prezydent Jastrzębia-Zdroju Anna Hetman ogłosiła nabór wniosków na nagrody w dziedzinie kultury i sportu.

Jastrzębie rozda nagrody w dziedzinie kultury i sportu. Daj znać, kto powinien je otrzymać
W obu przypadkach wnioski można składać do końca marca (zdjęcie poglądowe)

Do 31 marca można składać wnioski o przyznanie nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania lub ochrony kultury. - Prezydent Miasta przyznaje nagrodę w formie rzeczowej lub pieniężnej osobom fizycznym zamieszkałym na terenie Miasta Jastrzębie-Zdrój lub osobom prawnym, a także innym podmiotom, mającym siedzibę na terenie Miasta Jastrzębie-Zdrój na podstawie oceny całokształtu działalności lub osiągnięć o istotnym znaczeniu w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania lub ochrony kultury - podał magistrat. TUTAJ szczegóły.

Z kolei od 15 do 31 marca będzie można składać (może to zrobić właściwy organ statutowy klubu sportowego zawodnika lub trenera) wnioski o przyznanie nagród i wyróżnień dla zawodników i trenerów za wysokie wyniki w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym w 2022 roku. Więcej TUTAJ.

Ludzie

Anna Hetman

Prezydent Jastrzębia-Zdrój

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Pył (89.25. * .86) 03.03.2023 07:22

Pani Izka powinna dostać, ona jest i kulturalna i sportowa... i ma fajne pomysły, i fajnie doradza, i w ogóle jest we wszystkim dobra i sie sprawdza więc nie ma co dyskutować...

~KampaniaBuraczana (194.32. * .27) 02.03.2023 20:42
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~KampaniaBuraczana (95.181. * .142) 02.03.2023 17:46

"Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem"

Jak to nie byl zwiazany z tematem?
Przeciez napisalem, kogo chcialbym by nagrodzono i dlaczego.

~KampaniaBuraczana (192.142. * .4) 02.03.2023 16:43
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Trzeźwy (5.184. * .144) 02.03.2023 16:14

Wszystkie nagrody powinna dostać Anka Pisanka.