Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Taniec opanował Pawłowice. Wystartował School Dance [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wystartował VI Ogólnopolski Konkurs Tańca School Dance - Pawłowice 2023. W Gminnym Ośrodku Sportu w trakcie dwóch dni tanecznych zmagań na parkiecie pojawi się blisko 4000 zawodników.

Taniec opanował Pawłowice. Wystartował School Dance [ZDJĘCIA, WIDEO]

W sobotę zaprezentują się grupy w stylach: inne formy tańca, disco dance, jazz, pai oraz modern. W niedzielę z kolei czeka nas show dance oraz hip-hop. Zawodnicy do Pawłowic przyjechali między innymi z Wrocławia, Nysy, Krakowa, Strzelec Opolskich czy Trzebini, a nawet i zza granicy naszego kraju - czeskiego Bohumina. Start zawodów wczesnym rankiem, koniec późnym wieczorem. Zmagania na parkiecie można oglądać on-line. Organizatorem konkursu tańca jest Fundacja Impuls Fabryka Kreatywności.

Zobacz live na naszym Facebooku z rozpoczęcia imprezy

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Izkaaa (89.64. * .152) 24.04.2023 18:14

Endriu123
Masz racje, taniec przy lodowce rozsławił was w całej tanecznej Polsce xD

~Endriu123 (89.64. * .234) 24.04.2023 13:49

Pasjonata tu nie chodzi o żadną reklamę tylko o to że jastrzębski portal pisze o wszystkich obcych tylko nie o swoich. A tak na marginesie SZOK nie potrzebuje reklamy ;-)

~pasjonata (91.224. * .247) 24.04.2023 07:39

Endriu123 - nie tylko Szok z Jastrzębia nie martw się tak!! Dance Passion również miał kilka swoich zespołów ale my nie płaczemy z braku reklamy :)

~Endriu123 (89.64. * .234) 23.04.2023 07:53

Aha trzy drużyny z Jastrzębia z Grupy Szok zdobyły pierwsze miejsca ,ale co tam....lepiej napisać o drużynach z Nysy heh . Śmiech na sali .Portal jastrzębski (chyba) - dla kogo Wy pracujecie????

~Endriu123 (89.64. * .234) 23.04.2023 02:48

Jastrzębieonline - do Pawłowic przyjechali też zawodnicy z Jastrzębia z grupy Szok ale o tym jak zwykle zapomnieliście napisać.