Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nocne tańce przy Domu Zdrojowym w Jastrzębiu-Zdroju. Szykuje się impreza w słuchawkach

- Zapraszamy na nadchodzące wydarzenie, które zachwyci miłośników muzyki i dobrej zabawy. 23 czerwca, o godzinie 22:00 na Placu przy Domu Zdrojowym odbędzie się niezwykłe Silent Disco - anonsuje Urząd Miasta w Jastrzębiu-Zdroju.

Nocne tańce przy Domu Zdrojowym w Jastrzębiu-Zdroju. Szykuje się impreza w słuchawkach
Taka impreza odbyła się już chociażby w Rydułtowach (zdjęcie poglądowe, fot. Z. Harazim)

Silent Disco to nowoczesna forma imprezy, podczas której uczestnicy słuchają muzyki za pośrednictwem bezprzewodowych słuchawek. Każda osoba ma możliwość wyboru preferowanego kanału dźwiękowego, co umożliwia swobodne poruszanie się i dostosowanie się do swojego ulubionego gatunku muzycznego. - To niepowtarzalne doświadczenie, które gwarantuje niezapomniane wrażenia i radość dla wszystkich uczestników - podkreślają urzędnicy.

Wstęp na imprezę jest darmowy. Żeby wypożyczyć słuchawki, trzeba mieć dokument potwierdzający tożsamość lub wpłacić kaucję. Organizatorzy zachęcają do przyjścia w wygodnym stroju i obuwiu, aby swobodnie cieszyć się tańcem i muzyką.

źródło: UM Jastrzębie-Zdrój, oprac. (d)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
121210416 19.06.2023 15:53

Ciekawa impreza.Zobaczymy jak przyjmnie się w naszym mieście