Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tłumy na trzeciej edycji Drift Open w Kietrzu [ZDJĘCIA][WIDEO]

W dniach 7-9 lipca w samym centrum Kietrza odbywały się zawody Drift Open #68. Była to już trzecia edycja emocjonujących driftingowych zmagań na miejskim odcinku. W niedzielę licznie zgromadzoną publiczność rozgrzewały wspaniałe pojedynki, podrasowane silniki oraz żar z nieba.

Tłumy na trzeciej edycji Drift Open w Kietrzu [ZDJĘCIA][WIDEO]
Piotr Piter Kozłowski - zwycięzca klasy masters w Kietrzu

Tegoroczna #68 runda Drift Open w Kietrzu została zakończona. Był to niesamowity pokaz umiejętności kierowców, którzy ścigali się ciasnymi miejskimi uliczkami. 

Klasę Pro zwyciężył Rafał Barzycki po udanym pojedynku z Patrykiem Detmerem. Na trzecim miejscu ustawił się Vladimir Doubek z Czech.

BMW E36 Rafała Barzyckiego
BMW E36 Rafała Barzyckiego

W klasie Masters najlepszy okazał się Piotr Kozłowski, który zmierzył się z Karoliną Pilarczyk. Na trzecim miejscu uplasował się Kamil Sikora.

Karolina Pilarczyk oraz Piotr Kozłowski w parze
Karolina Pilarczyk oraz Piotr Kozłowski w parze

Relację z finałowych pojedynków można zobaczyć na stronie ogranizatora:

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~IlePoszłoHajsu (46.134. * .129) 11.07.2023 00:34

Taaa… Ten dziki tłum widać na zdjęciach… Ile kasy wydali na tą zabawę pani burmistrz i dyrektor Fita? Może redakcja powie nam, ile zapłaciliśmy za te dziecięce zabawy, które w oczywisty sposób rozwijają naszą gminę, przyciągają inwestorów i poprawiają dochody naszych mieszkańców?

~Tob (188.137. * .121) 10.07.2023 23:27

Impreza jak zawsze na najwyższym poziomie.
Nie mam w zwyczaju obrażać ludzi, ale trochę talentu trzema mieć, żeby z całej masy zdjęć wybrać jako główne to z pustymi trybunami (jakiś trening to był czy co?) i walnąć nad nim tytuł "Tłumy na trzeciej edycji drift open".
Mimo wszystko dziękuję redakcji, że nagłaśniają tak wspaniałą imprezę, warto być i zobaczyć, emocje niesamowite!
Pozdrawiam!