Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"Nie idziemy do Sejmu po miliony dla swoich". Poseł Krzysztof Gadowski o drużynie Koalicji Obywatelskiej

Zapytaliśmy posła Krzysztofa Gadowskiego m.in. o to, dlaczego na liście Koalicji Obywatelskiej pojawiają się wciąż te same nazwiska. Oto, co odpowiedział lider listy KO w naszym regionie.

"Nie idziemy do Sejmu po miliony dla swoich". Poseł Krzysztof Gadowski o drużynie Koalicji ObywatelskiejWojciech Żołneczko
Poseł Krzysztof Gadowski z Jastrzębia-Zdroju otwiera listę Koalicji Obywatelskiej w naszym regionie. W poprzednich wyborach kandydował z drugiego miejsca.

- Pan reklamuje się jako najaktywniejszy poseł w regionie. To stąd ta "jedynka" na liście Koalicji Obywatelskiej?

- Swoją pracę traktuję poważnie. "Jedynka" to dla mnie obowiązki i odpowiedzialność - za całą grupę, za kampanią wyborczą. To dla mnie zaszczyt, że ktoś dostrzegł moją pracę i umieścił mnie na "jedynce" w tym okręgu wyborczym.

- Jeden z internautów napisał o waszej liście "nazwiska wciąż te same, tylko numerami się zmieniają przy kolejnych wyborach".

- Część osób, która kandyduje sprawdziła się - zostali wybrani przez mieszkańców. To są posłowie, to są prezydenci, to są starostowie, to są nauczyciele - to są ludzie, którzy cieszą się wielkim szacunkiem społeczności lokalnej. Dlatego znaleźli się na tych listach. Nie zgadzam się z tym, że są te same nazwiska - są te, które były, sprawdziły się, ale są też nowi kandydaci.

- Na których "nowych" kandydatów warto zwrócić uwagę?

- Nie chcę nikogo specjalnie wyróżniać. Proszę na nich popatrzeć, ile w nich jest energii, ile w nich jest zapału do tego, żeby zmieniać tę Polskę. Żeby Polska była demokratyczna, żebyśmy mieli wolne sądy, żebyśmy mieli wolne szkoły. Ci ludzie po to tam idą - żeby służyć mieszkańcom. Nie idą po miliony dla swoich. Taka jest nasza drużyna. Drużyna spod biało-czerwonego serduszka Koalicji Obywatelskiej.

- W poprzednich wyborach granicę 2 tysięcy głosów przekroczyło aż 14 kandydatów z naszego okręgu na liście PiS. U was ta sztuka udała się zaledwie 8 osobom. Wasza lista była słabsza.

- Trudno. PiS w ostatnich wyborach miał przewagę. Wykorzystywał różne instrumenty dla propagowania swoich idei i propagowania swoich kandydatów. Tak samo było w kampanii prezydenckiej - PiS wykorzystuje telewizję, instytucje państwowe. To widać na co dzień.

- Jak w takim razie chcecie zneutralizować, albo przebić się ponad działania waszych głównych konkurentów?

- Robimy, co możemy. Widzimy zapał mieszkańców do ochrony tych wyborów. To jest ponad 50 tys. osób, które chce być na tych listach. W naszym okręgu wyborczym mamy już ponad 200% ludzi potrzebnych do ochrony wyborów.


Zobacz również:

Wywiady Nowin z kandydatami w wyborach do Sejmu i Senatu 2023 21 wiadomości, 655 komentarzy w dyskusji

Ludzie

Krzysztof Gadowski

Poseł na Sejm RP

276 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TW_Bolek (46.204. * .144) 13.09.2023 12:19
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Co do uchodźców, to 85% wiz zostało wydanych obywatelom Ukrainy i Białorusi. Uchodźcy za rządów PiS przekraczają granice na przejściach granicznych, natomiast uchodźcy PO, chcą przekraczać granicę przez płot, trzymając w ręku nożyce do drutu. Uchodźcy za rządów PiS przyjeżdżają tu legalnie a określony czas DO PRACY i później wracają do siebie. Uchodźcy od PeOwców takich zamiarów nie mają.
Taka jest różnica między uchodźcami PiS oraz PO.

~PeOwiec (155.133. * .231) 13.09.2023 11:56

Do lewaków znowu podpieracie się lewackimi stronami w sprawie ilosci uchodźców jakby tam napisali 1000 milionów też byście to powtarzali jest oficjalnie podane ilu przybyło i to nie nielegalnych a kontrolowanych za lewaków wpuszczali wszystkich a później chcieli ustalić tożsamość jak już była musztarda po obiedzie rozumie że lewaki biorą tych nielegalnych do swoich domów aby pu..i ich żony i corki

~Brandys (31.179. * .1) 13.09.2023 11:51

Teraz dopiero się dowiadujemy w jak niebezpiecznej sytuacji była Polska w latach 2007-2015. Byliśmy wtedy pod CAŁKOWITYM butem Moskwy i Berlina.
Gdyby nie wybory w 2015 roku, Polski by już nie było, a my teraz jeździli byśmy na szparagi jako parobki, a w sklepach nie było by polskich towarów i produktów.
Kto głosuje na PO, ten głosuje przeciw Polsce!

~fgh100 (178.219. * .174) 13.09.2023 11:46

Jest coś absurdalnego w tej pisowskiej propagandzie. Tak kłamliwej, że już bardziej nie można - przeciwnikom zarzuca się wszystko to co się samemu robi. I co ciekawe, "ciemny lud" to kupuje! PiS straszy uchodźcami, a sam sprowadza ich na potęgę. I to oficjalnie, każąc sobie za to im słono płacić. We współpracy z firmą pracującą dla Łukaszenki. Wychodzi na to, że płot na granicy to próba eliminacji konkurencji. Płot jest dla tych imigrantów, którzy PiS-owi nie zapłacą. Ale uchodźcami się straszy, choć nikt ich tyle do Polski nie sprowadził co rząd PiS. Czysta paranoja. A największa to taka, że tyle osób to kupuje!!! I tak ze wszystkim...

~ciekawy (188.137. * .95) 13.09.2023 11:11
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

uwaga pisiaki dużo trudnych słów teraz "Mam nadzieję, że to, co się stało ze złotym do tej pory, jest wskazówką, że takie decyzje w sprawie stóp procentowych nie budują wiarygodności banku centralnego - powiedział w rozmowie z dziennikarzami członek Rady Polityki Pieniężnej (RPP) Ludwik Kotecki. "

~ciekawy (188.137. * .95) 13.09.2023 11:05
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

To jest lepsze : "Niemal 100 tysięcy złotych przez ponad trzy lata wydała na tzw. poselską kilometrówkę nowa minister zdrowia Katarzyna Sójka. Jak ustaliła Wirtualna Polska, posłanka nie wykazała jednak w oświadczeniach majątkowych od początku kadencji żadnego auta, zarówno własnego lub użyczonego. Nie wyjaśniła tej rozbieżności. "
PISUARY - KWIK NA RZ, DWA, TRZY

~ciekawy (188.137. * .95) 13.09.2023 11:00
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Pisuarowi jak naplujesz w twarz i go okradniesz to powie że deszcz pada bo tak mu powiedzieli w tvpis
" ciągu trzech ostatnich lat Polska ściągnęła blisko 2 mln nowych pracowników spoza Unii Europejskiej – podaje "Rzeczpospolita". Nasz kraj wydaje najwięcej wiz pracowniczych w UE. "System kontroli pracowników imigrantów jest iluzoryczny, a wydawania wiz – korupcjogenny" "

~Pidżol (46.204. * .240) 13.09.2023 10:57
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Tyle co sprzedali/oddali peowskie folksdojcze, to w żadnym kraju na świecie nie odnotowano.
NIGDY PO!!!

~PeOwiec (155.133. * .231) 13.09.2023 10:54
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Widzisz ciekwyvel lewaku powtarzasz bajki lewakow jak byś słuchał innych stacji lub czytał inne strony niż lewakie to byś wiedział że ten teren nie może być sprzedany koniec amen ale lewaki mają wyprane między uszami i to ich wyróżnia od prawdziwych polakow

~ciekawy (188.137. * .95) 13.09.2023 10:39
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Brandys - "Rząd Prawa i Sprawiedliwości podejmuje ruchy legislacyjne, które mają doprowadzić do wyprowadzenia i wyprzedaży gigantycznego majątku, który należy do nas wszystkich — przekazali posłowie KO Michał Szczerba i Dariusz Joński, prezentując dokumenty, które mają świadczyć o tym, że PiS chce zlikwidować i sprzedać zagranicznym inwestorom grunty Lotniska Chopina. "
ładnie się bawicie pisuary

~Do_trolla_nizej (185.213. * .111) 13.09.2023 10:29
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

pis wyprzedaje majątek ośle i wycina całe lasy
pis na kazdym kroku mnie poniża i dlatego nigdy już na pis nie zaglosuję!!
a ty zmień żródło informacji bo tvpis ŁŻE

~Brandys (31.179. * .1) 13.09.2023 10:07

Chcecie wyprzedaży polskiego majątku?
Chcecie być poniżani, jak w latach 2007-2015?
To głosujcie na PO.

~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .137) 13.09.2023 07:45
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Wicek a dlaczego tacy jak ty i inni mają wspólne więzi - bo im brakuje czegoś w pewnej części ciała. A PeOwiec to mnie zaimpontentował tą swoją impotencją twórczą. Pa Oponęci szanowni.

~Wicek (46.204. * .85) 12.09.2023 09:37
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Dlaczego Tusk i Merkel mają tak bliskie więzi?
Bo ich dziadkowie walczyli w jednym okopie:)

~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .137) 12.09.2023 09:20
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

PeOwiec ale jesteś kabaretowy jak ci argumentów brak - ja wiem swoje i żaden kościelny mnie nie przekona do programu złodziejstwa i nienawiści ( pisałeś ryży a nie np pan Premier) no ale będę tu zaglądał i patrzył co upociłeś bo to wesołe - napisz coś bo idę z pieskiem a jak wrócę to woda z lodem i cytryną i ciacho a do tego przydało by się coś z twoich wesołych wypocin. Pa

~Wicek (46.204. * .85) 12.09.2023 09:12
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Program PO na wybory to
PROGRAM KABARETOWY!!!

~PeOwiec (94.254. * .88) 12.09.2023 08:21
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Do tych leakow nie daje sobie żadnych plusów widać że macie wyprane między uszami jak to lewaki mają w zasadzie zawsze pisze prawde a nie co lewaki kopiuj wklej z lewackich stron lub tvnetwork a z waszej tvpis oglądam tylko tvpsport nic poza tym czytam także lewackie strony wp,Onet,Interia,tam to jest jazda lewaków nie wiem skąd tam się biorą ci eksperci od Bożej łaski albo dziennikarzyny chyba po gimnazjum

~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .137) 12.09.2023 03:10
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Peowiec nie jedz grzybków bo odlatujesz ! Jakby to co piszesz było prawdą to byś przy kompie nie siedział jak za przeproszeniem opłacany .

MichalGR 11.09.2023 22:11
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

@~PeOwiec (5.173. * .213)
Moja konfa bedzie miala ponad 10%. Realnie patrząc to jest wynik w ktory trzeba celować. W tych wyborach na więcej nie ma szans. Jesli nie wejdziemy w koalicje z nikim to dopiero sie zacznie jazda bez trzymanki :-)

~Do_trolla_peowiec (185.213. * .111) 11.09.2023 20:27
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Czy ktoś cię zapytał pajacu kto może dawać plusy? Każdy głupi wie,że zalogowani
Ktoś Ci zadał proste pytanie prostsze niż ten kit który łykasz z tvpis

"Dlaczego dajesz sobie (zaraz po napisaniu głupiego komentarza) plusa???"

Piszę pracę magisterską o trollach i chciałbym wiedzieć dlaczego to robisz?
staje ci wtedy?

odpowiedz skoro jesteś taki prawicowy katolik dlaczego dajesz sobie plusy?

~PeOwiec (5.173. * .213) 11.09.2023 19:18
oceniono 6 razy
-4
Zgłoś

A gdzie pracował syn ryżego jak lewaki rządzili czy nie na lotnisku w Gdańsku a córka gdzie skomentuj lewaku

~ciekawy (188.137. * .185) 11.09.2023 18:40
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

"Mąż minister finansów Magdaleny Rzeczkowskiej w zagadkowych okolicznościach znalazł pracę w państwowej spółce. I to zaledwie kilka tygodni po tym, jak jego żona zaczęła kierować resortem. Teraz okazuje się, że jego stanowisko... nie istnieje!" pisiaki skomentujecie ?

~PeOwiec (5.173. * .213) 11.09.2023 17:51
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Panie Michale twoja konfa spada w sondażach na leb na szyję więc za miesiąc będzie na śmietniku histori a do lewaka nizej widać że masz wyprane między uszami inaczej bys wiedział że plusy i minusy mogą dawać tylko zalogowani słuchaj dalej tvnetwork a daleko zajdziesz

MichalGR 11.09.2023 14:52
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

@~Qwertyui (5.173. * .95)
Gosc myśli, ze swoimi komentarzami przekona kogos do glosowania albo zmieni wyniki wyborow. Czas sie pogodzic z tym, ze mlodzi maja inny punkt widzenia niz starzy i nie potrzebuja partii, ktore rządzą od 30 lat... Czas na realna zmiane, a nie zamiane PiSu na PO i odwrotnie.

~Qwertyui (5.173. * .95) 11.09.2023 14:32
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Wytłumacz mi jedno trollu „peowiec”.

To że piszesz głupoty to wszyscy wiemy ale jaki ma sens dawania sobie samemu plusa?
Masz jakieś logiczne na to wytłumaczenie ???

MichalGR 11.09.2023 14:00
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Nigdy wiecej PiSu i PO.

~PeOwiec (5.173. * .244) 11.09.2023 12:59
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Do poniżej za Tuska to se mogłeś co najwyżej umrzeć i dostac obniżony zasiłek ja dopiero teraz mogłem wykonacbadania w jednym tygodniu a za ryżego czekałem cztery lata nie mówiąc o zabiegu za Tuska czas oczekiwania 15 lat za obecnych 2 tygodnie ot cała prawda o tamtej służbie zdrowia

~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .137) 11.09.2023 11:17
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

PeOwiec nim piszesz do kogoś lewaku to nie pytaj księdza kto to taki tylko sam w internecie sprawdź . A za pana Tuska to dopiero się zacząłem leczyć a jego program leczenia raka życie mi uratował , dziś idę do lekarza mam 80 lat i on boi mi się wypisać leki. A gdzie ta darmoszka ? leki od 30% do 100% płatne ! Wiesz kiedyś słyszałem dwu wikarych jak z Opola pociągiem wracali i jeden mówi tak : ,, liulać to my a nie nas'' - to jest cała prawda o PiS

~PeOwiec (155.133. * .231) 11.09.2023 09:23
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Do poniżej lewaku ale piszesz glupoty za Tuska wyjechało najwięcej lekarzy w historii naszego kraju

~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .137) 11.09.2023 09:11
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Obiektywny czyli co jak mojej rodzinie zabrano po wojnie fabryki to teraz powinni mi je zwrócić jak to pan Tusk zrobił ( niestety zmieniła się potem opcja) a ci teraz dalej w Sądach bronią ubeka który je przejął ? Widzisz Pan Tusk robił to że lekarze otwierali swoje prywatne firmy podpisywali umowy i zarabiali - zostawali w kraju i dobrze żyli . Dziś PiS uar doprowadził do tego że lekarz boi się wypisać receptę bo go niszczą więc siłą faktów wyjedzie z tego ,,raju'' . A nam pozostają zioła, piekarnik i zdrowaśki. Podoba mi się jak matoł Morawiecki staje na tle napisu MAN i mówi żę to polska myśl techniczna. Dziwne Nimca mu wtedy nie szkodzą - no ale Cyrankiewicz jadł szparagi i jeździł Mercem a mówił że jak widzi Nimca to mu komorą gazową śmierdzi. To wszystko jest smutne że idioci potrafią nas Europejczyków tak skłócić a potem idą do kościełła . Amynt !

~Koniec_z_pisem (217.138. * .226) 10.09.2023 23:01
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

gdyby tvp była obiektywna pis nie zdobyłby nawet progu wyborczego

~@aniela (99.125. * .158) 10.09.2023 17:14
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

tylko ryży zrobi z was żebraków i parobków u dobrego niemca.........

Objektywny 10.09.2023 07:44
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

(46.204.*.137) O jakich ty szpitalach piszesz , jeszcze trochę a zostanie coś takiego jak wspomnienie że mieliśmy szpitale . Szpital to tylko budynek , bez lekarzy i tej reszty —tylko budynek ,ktoś kiedyś mądry inaczej wpadł na pomysł że w naszym kraju za nasze pieniądze można się wykształcić i zaraz po wyjechać - nawet nie dziękując za pieniądze które były nas wszystkich Polaków ????.Tak z ciekawości zapytam ile wykształconych u siebie lekarzy np.niemieckich ,francuskich , włoskich ,angielskich itd.pracuje w naszych szpitalach ,tak samo ile niemców ,francuzów itd. pracuje opiekując się seniorami u nas w Polsce ? Czas się w końcu obudzić że ktoś kto wykształci się za nasze pieniądze musi wiedzieć że należy nam się przynajmniej kilka lat pracy dla nas ,albo zapłacić za studia , potem niech jedzie jeżeli ma taką potrzebę.I to nie tylko chodzi o lekarzy . Tu nie ma znaczenia z jakiej opcji jest rząd , powinni w końcu to uregulować bo inaczej zostanie nam ---Polaku ty tylko płać , a w razie choroby lecz się sam bo lekarze których wykształciłeś za twoje pieniądze leczą chorych za granicą !!!!! ---- Ciekawe ! czy ktoś w końcu odkryje że z służbą zdrowia u nas coś nie gra ,że jesteśmy wykorzystywani tylko do pracy , nie otrzymując nic w zamian bo jesteśmy mam powiedzieć za głupi czy za biedni ????????????????????? A może i to i to ??????..

MichalGR 10.09.2023 07:20
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

@~alleuja_i_do_przodu (193.169. * .48)
Skoncz zmieniac te nicki...
Twoj styl pisania sugeruje, ze jestes starym chlopem pewnie jeszcze po rozwodzie...

~solo (188.137. * .178) 10.09.2023 05:50
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

UWAGA!!!!!! D.Tusk chce podwyższyć zasiłek pogrzebowy. Czyż by zapomniał ,że to on ten zasiłek obniżył.

~bezpartyjny (193.169. * .48) 09.09.2023 21:56

~PeOwiec (5.173. * .137)
natalia kukulska zaśpiewa
dla ciebie
bo tyle wpłaciłeś na zus

~pisbezowiec (193.169. * .48) 09.09.2023 21:53
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

~PeOwiec (5.173. * .137)
"co do emerytury to nalezy mi się to co zapłaciłem do ZUS czyli na dzisiaj około 8000 emerytury"
a może jeszcze darmowe bilety od PKP ?
lub dmuchane baloniki ??

~SolidaruchŚmierdzący (46.204. * .137) 09.09.2023 21:49

zabrać ciężko pracującym a dać nierobom ! Gnoić inflacją ! Jak ktoś się nie zna na ekonomii to i nie widzi że PiS , Konfederacja to zwykli showmani . choć najbardziej to mi się podoba chęć lepszego jedzenia w szpitalach i to produkowanego specjalistycznie i w Opolu dowiedziałem się że : kupi się specjalne kozy , krowy i owieczki , i specjalistyczni pastuszkowie będą je pasać i będzie ! no pięknie będzie - a potem firma Danon ( zachodnia) zrobi nam tradycyjne polskie szpitalne jedzenie. I ja ujęty tym jestem ale dalej wolę do szpitala nie trafić bo tam może być tradycyjnie.

~PeOwiec (5.173. * .137) 09.09.2023 21:48
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Do Michała zapewne mam więcej kasy niż tynie w pieniądzu bo to mają tacy jak ty pseudo właściciele mój majątek w kasie i papirac to około 10baniek i nie muszę się martwico
Okaże a co do emerytury to nalezy mi się to co zapłaciłem do ZUS czyli na dzisiaj około 8000 emerytury


~alleuja_i_do_przodu (193.169. * .48) 09.09.2023 21:27
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

MichalGR
ty jesteś równy z
~PeOwiec (155.133. * .231)
~Ivaniv (185.151. * .173)
a twoja konfa to chyba w narkotykach
ma swoje racje