Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Motocykliści rozpoczęli sezon z jastrzębskimi policjantami [ZDJĘCIA]

Jastrzębscy policjanci zabezpieczali w sobotę "Motocyklowe rozpoczęcie sezonu". Wydarzenie to już na stałe wpisało się w kalendarz imprez miasta. Impreza była idealną okazją do propagowania bezpiecznych zachowań wśród motocyklistów.

Motocykliści rozpoczęli sezon z jastrzębskimi policjantami [ZDJĘCIA]KMP Jastrzębie-Zdrój
Mundurowi podczas licznych pogadanek i indywidualnych rozmów zachęcali fanów motocykli do bezpiecznego korzystania z dróg.

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku miłośnicy jednośladów spotkali się, aby wspólnie rozpocząć sezon motocyklowy. W imprezie uczestniczyło bardzo wielu fanów motocykli. O 14.00 przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Jeziorańskiego ustawiła się kolumna motocykli, która chwilę później prowadzona przez policyjnych motocyklistów oraz radiowozy drogówki wyruszyła w orszak ulicami miasta, aby ostatecznie zakończyć na placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tam na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji, w tym wystawa motocykli i koncert.

"Motocyklowe rozpoczęcie sezonu" było dla policjantów idealną okazją do promowania właściwych zachowań na drodze. W przedsięwzięcie włączył się Wydział Ruchu Drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Mundurowi podczas licznych pogadanek i indywidualnych rozmów zachęcali fanów motocykli do bezpiecznego korzystania z dróg. Ponadto uczestnicy otrzymali kamizelki odblaskowe oraz apteczki pierwszej pomocy. W całą akcję włączył się także Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach.

źr. KMP Jastrzębie-Zdrój

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~dnoizgroza (43.231. * .84) 11.04.2024 22:30
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~dnoizgroza (43.231. * .84) 11.04.2024 20:38
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu