Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przyłącz się do akcji pomocowej dla Antosia i upiecz ciasto. Razem możemy pomóc!

Rada Rodziców "Korfantego" organizuje akcję pomocową dla Antosia Janasa z Jastrzębia-Zdroju. Jest on bardzo poważnie chory, a leczenie kosztowne. Rada Rodziców zachęca wszystkich mieszkańców do włączenia się w działania na rzecz chłopca. Wystarczy upiec ciasto i przynieść do szkoły. Zapraszamy też każdego, kto chciałby w zamian za słodki poczęstunek wesprzeć skarbonkę małego jastrzębianina.

Przyłącz się do akcji pomocowej dla Antosia i upiecz ciasto. Razem możemy pomóc! siepomaga.pl
5-letni Antoś potrzebuje 1 mln zł na kosztowne leczenie.

Na czym polega akcja pomocowa?

W piątek, 24 maja, w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego odbędzie się kiermasz ciast. Organizatorzy proszą o upieczenie słodkości i przyniesienie ich do szkoły w godzinach 7:00-9:00. Każdy mieszkaniec Jastrzębia może włączyć się do akcji, każdego zapraszamy do wspólnego działania.

„Korfanty” organizuje akcję pomocową. Fot. ZS 2

- Akcję będziemy prowadzić cały dzień, dlatego też zachęcam do zakupu ciasta również w godzinach popołudniowych, a że zaraz po tym wydarzeniu przypada Dzień Matki - to świętujmy już od piątku, a przy okazji pomóżmy małemu Antosiowi! - mówi Monika Brachaczek z Rady Rodziców „Korfantego”.

Więcej informacji o przedsięwzięciu można uzyskać u przewodniczącej Rady Rodziców Magdaleny Sierszulskiej, dzwoniąc pod numer telefonu: 721 115 555 oraz u Moniki Brachaczek, zastępcy przewodniczącej - 66 709 585.

Antoś potrzebuje 1 mln zł na zagraniczne leczenie

Chłopiec ma zaledwie pięć lat i kolejny raz zmaga się z poważną chorobą. W ciągu ostatnich czterech lat przeszedł już 32 chemie. Jedyną szansę na leczenie chłopczyka dają lekarze ze szpitala w Rzymie. Terapia będzie jednak kosztować ponad milion złotych.

Każdy, kto chciałby wesprzeć rodziców dziecka w walce z chorobą, może to zrobić za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. Naprawdę, liczy się każda złotówka!

***

O Antosiu pisaliśmy:

Rodzice Antosia błagają o pomoc. Potrzeba milion złotych na leczenie 5-latka z Jastrzębia [POMÓŻ]

PILNE 5-letni Antoś jest już w klinice w Rzymie. Trzeba szybko zebrać brakującą kwotę na leczenie małego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].